reklama
 

10 nejčastějších důvodů, proč se hádáme na dovolené: Které z nich znáte taky?

Žárlivost

Tohle je klasika. Ženy žárlí na obdivné pohledy svých mužů, které bohužel právě na dovolené často nebývají určeny jim, jejich manželkám. Je však třeba uvědomit si, že dívání se je lidské, a ještě častěji "mužské", proto je třeba se s tím smířit a tolerovat je. Řeč je samozřejmě stále jen o pokukování po jiných, flirt už patří do trochu jiné kategorie a míry partnerčiny tolerance.

Žárlivost samozřejmě může přijít i z opačné strany. Muž nemusí dobře snášet pohledy jiných mužů na jeho opálenou nastrojenou partnerku a její případné úsměvy na potenciálního soka. Hádka visí ve vzduchu a minimálně jeden zkažený den či večer je nasnadě. 

V naprosté většině případů jde o zbytečný důvod k hádce, protože pohledy bývají nevinné a přirozené. Muž se rád podívá na hezkou ženu, žena na pohledného muže. Oplatit úsměv je přirozené a v naprosté většině vztah nijak neohrožující.

Nehledejte proto za obdivnými pohledy a případným úsměvem na druhou či druhého nic, co by vaši dovolenou a partnerské soužití mělo nějak nepříjemně zasáhnout.

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama