reklama

10 kroků k úžasnému orgasmu

Kdo by nesnil o božském vyvrcholení při milování: chvění celého těla, skřípání zuby, výkřiky rozkoše.

Foto: Profimedia.cz

Kdo by nesnil o božském vyvrcholení při milování: chvění celého těla, skřípání zuby, výkřiky rozkoše.

Před týdnem vyšel článek 10 tipů, jak předstírat orgasmus, který vzbudil vášnivé emoce, které mnozí z vás projevili v diskuzi pod článkem. Mnoho čtenářek se ptalo - proč jsme neuveřejnili raději článek o dosahování orgasmu...Vyslyšeli jsme tedy jejich přání - a tady je:

Kdo to jednou zažije, nechce už jinak. Jenže dosáhnout dokonalého orgasmu není snadné. Existují však způsoby, jak se o to pokusit. Seznamte se osvědčenými technikami, hmaty a pozicemi, které by vás k velkému „O" měly dovést.

1. Vyberte si správnou pozici nohou

Divíte se? Třeba nevíte, že poloha nohou může mít přímý vliv na to, zda dosáhnete orgasmu, nebo ne. Pro některé ženy jsou nejlepší volbou nohy široce rozevřené, jiné zase upřednostňují držení nohou těsně u sebe. Tření pohlavních orgánů je pokaždé jiné. Záleží na tom, ve které pozici končetin dosahujete největšího vzrušení.

2. Vsaďte na jistotu

Mnoho žen ví, ve které poloze nejsnadněji dosáhnou orgasmu. Každá dává přednost něčemu jinému. Záleží to i na ženské anatomii. Všechny polohy mají něco do sebe a nabízí i řadu dalších erotických stimulací. Dominantní žena má ráda polohu „na koníčka", jiná zase miluje soulož zezadu a další nedá dopustit na misionáře.

3. Správně dýchejte

Fyzicky vzato se orgasmus skládá ze série rytmických svalových kontrakcí. Aby k tomu hladce došlo, potřebují mít vaše svaly dostatečnou zásobu kyslíku. Některé ženy dělají chybu, že s blížícím se orgasmem zadržují dech. Zkuste ho tentokrát pořádně prodýchat.

4. Buďte aktivní

Nečekejte pasivně, že se partner postará o vaše potěšení. Vycházejte mu vstříc svými pohyby.  Hýbejte pánví, vlňte se v bocích.
Tip pro vás: Pokud máte v oblasti boků pocit ztuhlosti, přihlaste se na břišní tance, zkuste jógu nebo pilates. Uvidíte, že budete poddajnější.

5. Získejte ho slovy

Eroticky a milostně zabarvený slovník dokáže vystupňovat nejen tělesné, ale i emocionální vzrušení. Použijte účinek správně zvolených slov. Nikdo vám neporadí, co říkat. Pokud znáte svého partnera, jistě víte, jaká slova v který čas vyslovit. Pokud si nejste jistá, vyzkoušejte to s něžných zamilovaným šepotem a přejděte i k peprnějším lehce vulgárním výrazům. Účinek určitě poznáte.

6. Slaďte se v pohybu

Každý má svůj vlastní způsob dosažení orgasmu. Někteří potřebují velmi pomalý a pravidelný pohyb, zatímco jiní dávají přednost rychlým pohybům. Každý z nás je jiný, takže si s partnerem řekněte, co je ideální pro vás. Pokud to neuděláte, může dojít k trapasu. On bude cválat jak o život a vy budete chtít volnější tempo. Řekněte mu, jak to máte ráda a nenechávejte to až po „akci", kdy mu vyčtete, že to za moc nestálo. Tak je zbytečně zraníte jeho křehké ego.

7. Nestyďte se

Jen 30% žen tvrdí, že zažily vaginální orgasmus. A ještě polovina z nich uvádí, že potřebuje zároveň  stimulaci klitorisu, která jim pomůže snadněji se dostat až na vrchol. Pokud i vám se dráždění tohoto místa líbí a dělá dobře, mluvte o tom s partnerem a nenechte se zbytečně připravit o tohle potěšení!

8. Hra s prsy

Ženy to milují, ale méně už se ví, že i některé muže dráždění bradavek děsně vzrušuje. Stimulace bradavek totiž uvolňuje do krve oxytocin (hormon rozkoše). Ten má pozitivní vliv na genitální orgastické stahy! Takže do toho. Hlaďte si vzájemně prsa, budete příjemně a rychle vzrušeni.

9. Posilte svaly pánevního dna

Při orgasmu dochází k intenzívním stahům svalů ve vaginální oblasti. Pokud máte svaly ochablé - například porodem nebo kvůli menopauze - nebudou dostatečně reagovat na sexuální vzrušení. Víte, že je jednoduše posílíte? Stačí stahovat svalstvo k sobě, jako když zadržujete moč. Opakujte několikrát za den a posílení je zaručené!

10. Fantazii se meze nekladou

Nebraňte se erotickým představám! A to nejen při sexu, ale i  v každodenním životě. Vás mozek bude potom vnímavější na sexuální podněty. Klidně si vezměte na pomoc erotickou literaturu nebo film a přehrajte si ho s partnerem.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama