reklama

Žhavé knižní novinky! Co stojí za přečtení?

Máte chuť si něco přečíst a nevíte co? Řekneme vám, jaké nové knihy právě vycházejí. Máme pro vás tři lákavé tipy!

Jakou novou knihu si přečíst?

Přinášíme vám tři lákavé tipy! Uvařte si podle Babicy, pobavte se nad prózou nebo zjistěte, co očekávají ženy od vztahů.

Babicovy recepty

Vychází kuchařka Babicovy fotbalové dobroty, která obsahuje recepty na skvělá jídla, která si může každý připravit doma při příležitosti fotbalového mistrovství Evropy, stejně jako na nejrůznější oslavy a narozeniny. Každý recept má svůj originální fotbalový název a Jiří Babica si k jejich přípravě pozval několik slavných fotbalových hráčů jako jsou Antonín Panenka, Jan Berger nebo Vladimír Šmicer. Na knize se podílejí i známé osobnosti, například zpěvák Ondřej Hejma nebo herec z filmu Okresní přebor Leoš Noha. Pořídíte ji od 220 korun.

Zábavná próza: Pes ve městě

"Pozor na návody k použití!" varuje humorná próza Pes ve městě Veroniky Hájkové. Život jedné pozdní matky obrátí naruby fenka anglického buldoka - nezvratný důkaz o tom, že rozvážné, poklidné a nesportovní plemeno produkuje výjimky. Zaznamenaný rok se vzpurným štěnětem, svérázným dítětem, zpovykaným manželem, rozšafnými rodiči a kazisvětskou tetou vyvolá bouři souznění u mnoha českých žen. U pejskařů pak sentimentální vzpomínky na jejich kynologické začátky. Název Pes ve městě mírně připomíná kultovní seriál Sex ve městě. Ano, i v této knížce se scházejí kamarádky s padesátkou na krku, aby probíraly život, hádaly se, vysmívaly se svým trablům a byly si oporou, aby se ze života nezbláznily. Knihu pořídíte za 160 korun.

Co očekává žena od muže?

Kniha Partnerské vztahy Zdenky Blechové, která neotřelým způsobem rozebírá příčiny problémů partnerských vztahů a především ukazuje cestu, jak se zbavit našich předsudků a pocitů, které nás v mileneckém či v manželském vztahu často trápí. Velmi přímočaře pak poukazuje na rozdílné vnímání erotiky a sexu u ženy a muže, které zpravidla bývá příčinou řady nedorozumění a někdy i konce partnerského vztahu. Publikaci pořídíte za 200 korun.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama