reklama

Zažijte adrenalin na Budweiser Budvar Highjump 2012

Adrenalin, skoky, zábava, to a mnohem víc přináši Budweiser Budvar Highjump 2012 u Příbrami

Foto: jechy.cz

Nedaleko Příbrami se letos již potřinácté sejdou nadšenci a blázni, kteří milují adrenalin a rádi skáčou do vody. Užijte si Budweiser Budvar Highjump 2012 a vydejte se na výlet s celou rodinou.

Pestrý program, adrenalinový zážitek a celá řada kapel, takovou našlapanou akci najdete na Budweiser Budvar Highjump. Opravdový pestrý den v žulovém hřimeždickém lomu u Příbramy.

Outdoorový festival

Pokud jste nároční v tom, co vás baví a co vás nadchne, na Highjump 2012 se rozhodně nudit nebudete. Hned u lomu je kemp, kde se dá parkovat. Nezapomeňte si doma stan. O vaše pohodlí a chuťové buňky se postará několik stánků s občerstvení. Pokud přijde teplé počasí, k dispozici na koupaní je po celou dobu žulový lom, který slibuje čistou vodu.

Na vlastní kůži si ti nejodvážnější skočí svůj highjump. Pro ty méně odvážné jsou připravené další aktivity. V programu najdete věci jako Pit Bike freestyle motokros, soutěž Highjump best babe, Nintendo herní stan nebo závod na Stand up Paddleboardu.

Našlapaný program

Během dne na návštěvníky čeká profesionální exhibice a soutěž v odvážných a adrenalinových skocích do vody z 12 a 16 metrové věže. Zábavnou podívanou budou skoky z pětimetrové houpačky. A kdo se předvede? Během dne se vystřídá česká i světová top skokanská parta. V sobotu půjde dokonce i o život. Odvážní skočí třikrát z 20 metrů. Uvidíte různé akrobacie a drsné triky při letu do vody. Chybět nebude ani tradiční "placák".

Večer bude jedna velká festivalová párty. Na čtyřech scénách se vystřídá několik kapel. Na hlavní Evropa 2 Stagei si poslechnete rago Union, Horkýžeslíže, Toxique nebo United Flavour Band. Na druhé Jagermeister stagei bude v pátek v pozoru DJ A-Skillz.

Kdy a kde

Budweiser Budvar Highjump 2012 se kona 3. - 4. srpna v hřimeždickém lomu u Příbrami. Jde o 13. ročník otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody. Vstupenky se vyplatí zakoupit na oba dva dny za 500 korun. Pokud chcete jít jen jeden den, i tak zaplatíte 500 korun. Parkování a kemp vyjde na 100 korun. Brána areálu kempu se otvírá v pátek 3. srpna od 12  hodin.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama