reklama
 

Filmové hity v pražských kinech v létě jen za 30 korun

Kino Světor, Atlas a Oko nabízejí projekce filmů za pouhých 30 korun

Česká komedie Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
Česká komedie Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka | Foto: Bontonfilm

Tři pražská kina - Světozor, Aero a Oko promítají v červenci a v srpnu vybrané filmy za atraktivních 30 Kč. Dramaturgie vychází z úspěšných distribučních novinek, které u nás byly uvedeny.

Těšit se můžete francouzský kinohit Nedotknutelní, britskou komedii Báječný hotel Marigold, fantasy Tima Burtona Temné stíny, oscarového Umělce, Stud s vynikajícím Michaelem Fassbenderem, dokument Heleny Třeštíkové Soukromý vesmír, česko-slovenský film Modrý tygr, kultovní Zjizvenou tvář s Al Pacinem, Sedmikrásky Věry Chytilové nebo Andělský podíl, který byl letos uveden v na festivalu v Karlových Varech.

Přehlídka nejnavštěvovanějších filmů

Dnes také v Praze začíná Best Film Fest, přehlídka nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů první poloviny roku. V kinech Atlas, Evald, Lucerna a Mat potrvá do 18. července. V programu se objeví oblíbené domácí tituly, například komedie Okresní přebor, tragikomedie Vrásky z lásky, Slámovo drama Čtyři slunce a celovečerní dokument Věra 68 Olgy Sommerové.

V nabídce budou i zahraniční jako komedie Máme papeže! s Michelem Piccolim nebo drama Nebezpečná metoda s Keirou Knightleyovou. Dále diváci uvidí zahraniční rodinné snímky ve 3D: animovaného Kocoura v botách a hraný snímek Hugo a jeho velký objev. Nebudou chybět ani festivalové oceněné filmy (Královská aféra, Le Havre), Oscarem ověnčené snímky Železná lady, Děti moje a Rozchod Nadera a Simin a dále britský romantický film Lov lososů v Jemenu švédského režiséra Lasse Hallströma a Bůh masakru oscarového filmaře Romana Polanského. Vstupné činí 69 korun.

 

Krásná a chlupatá. Brenna byla posedlá odstraňováním chloupků, dnes se jimi chlubí | Video: Instagram/Brenna Pennly
reklama
reklama
reklama