reklama
 

25 věcí, kterými si zpříjemnit květen

Na kole do Kašperských hor

Šumava je ráj cyklistů! Nabízí bezpočet tras, na které se můžete vydat s dětmi, na romantickou cestu s partnerem, ale i takové, kde si dáte pořádně do těla!

"Kašperské Hory jsou ideální základnou pro turisty i cyklisty. Je tady toho spousta k vidění, najdete zde příjemné ubytování i restaurace. Unikátní jsou i v tom, že na náměstí se cítíte skoro jako ve městě a po pěti minutách jste prakticky v lese nebo na cyklostezkách, které jsou mnohem méně frekventované, než ty v NP Šumava," říká Sabina Kmecová z centra Nebespán v Kašperských Horách, kam se chodí lidé dobře najíst, ubytovat, ale často také pro radu, kam vyrazit za zážitky. V Nebespánu si navíc můžete kola uložit a na dvoře si je také umýt hadicí.

Základna nejen pro cyklisty

Nebespán v Kašperských Horách najdete přímo na náměstí v Kašperských Horách. V útulné restauraci, které velí francouzský šéfkuchař, ochutnáte lahodné francouzské i šumavské speciality, poctivé domácí zákusky i skvělou kávu. Nebespán je také první boutique hotel na Šumavě a ubytovat se tady můžete v romantických pokojích s výhledem na hrad Kašperk i okolní šumavské kopce či v komfortních apartmá. Snídani s lahodnou kávou od místních baristů si ráno vychutnáte přímo v kavárně nebo na venkovní terase. Odpočinout si můžete na lehátkách na rozlehlé zahradě a o gastrozážitky se zde postará i gurmánský obchůdek Nebeskrám s dobrotami z okolních farem.

Více na www.nebespan.cz

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama