reklama

Vyhrajte vánoční dárek pro svého partnera!

Jste žena? Pak zkuste štěstí a vyhrajte dárek pro svého partnera, otce, bratra, strýce či tchána. Jste muž? Vyhrajte dárek sami pro sebe.

Jste žena? Pak zkuste štěstí a vyhrajte dárek pro svého partnera, otce, bratra, strýce či tchána. Jste muž? Vyhrajte dárek sami pro sebe.

Připravili jsme pro vás další soutěž, tentokrát o holicí strojek, jehož dokonalost potěší každého muže. 

Vyhrajte holící strojek Philips

Holicí strojek Philips RQ 1185/21 SensoTouch 2D vám poskytne měkký dotek pro hladké holení. Systém GyroFlex 2D pro kopírování obrysů tváře se snadno přizpůsobí všem křivkám na tváři a při dokonalém oholení současně minimalizuje tlak na pokožku a její podráždění. Unikátní stanice se systémem Jet Clean čistí, promazává a nabíjí holicí strojek po každodenním použití.

  • Systém GyroFlex 2D se snadno přizpůsobuje zakřivení
  • Systém DualPrecision oholí i to nejkratší strniště
  • Holicí strojky SensoTouch se systémem Super Lift&Cut (nadzvedává vousy pro pohodlné oholení pod úrovní pokožky)
  • Těsnění Aquatec umožňuje pohodlné suché i osvěžující mokré holení
  • Hladký systém SkinGlide s nízkým třením minimalizující podráždění
  • Systém Jet Clean čistí, promazává a nabíjí holicí strojek po každodenním použití.
  • Přesný zastřihovač pro dokonalé zastřihování kníru a kotlet

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky. Soutěž probíhá od 13. prosince 2013 (00:00 hod.) do 20. prosince 2013 (23:59 hod.). Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže.

Nápovědu k první otáce najdete ZDE

Nápovědou k druhé otázce je počet soutěžících v soutěži  "Vyhrajte 5denní wellness v luxusním maďarském hotelu", který byl 2718.

Výhercem se stane ten z vás...

...který se soutěže zúčastní v souladu s pravidly, odpoví správně na soutěžní otázku i doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující termín odeslání registračního formuláře.

V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, stává se výhercem soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherce bude kontaktován e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Cena bude soutěžícímu zaslána na poštovní adresu, kterou zadal do soutěžního formuláře.

 

 

 

 

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama