reklama

Valentýnská soutěž: Vyhrajte zájezd či wellness pro dva

Valentýn se blíží, zkuste proto štěstí v naší soutěži a vyhrajte jednu ze tří úžasných - valentýnských - cen. Záleží už je na vás, kdo si jednu z výher zaslouží

Foto: Isifa/Thinkstock

Valentýn se blíží, zkuste proto štěstí v naší soutěži a vyhrajte jednu ze tří úžasných - valentýnských - cen. Záleží už je na vás, kdo z vašich blízkých si jednu z výher zaslouží.

Soutěž jsme pro vás připravili ve spolupráci s portálem Amplion.cz, pečlivě jsme vybírali, abychom potěšili (nejen) všechny zamilované. Opatřete si valentýnský dárek zcela zdarma.

O co můžete soutěžit?

1. cena: Čtyřdenní pobyt PRO DVA hotelu Aquincum v Budapešti 

Maďarský hotel Aqunicum, který se může pochlubit předvším tím, že sem termální vodu přivádějí rovnou od pramenů, se stal hitem mezi zákazníky Amplionu. Návštěvníci si tu užívají lázně sotva pár kroků od svého pokoje. Přijeďte načerpat energii a užít si pořádný relax.

Cenu do soutěže poskytuje agentura www.primazajezd.cz 


2. cena: Wellness pro dvě osoby v ****hotelu St. George v Praze

Co může být lepší než si ve dvou připít šampaňským v luxusním wellness ve 4hvězdičkovém hotelu? Hotel St. George vám přesně takový program připravil a díky Amplionu si jej nyní užijete i s exkluzivní slevou.

Cenu do soutěže poskytuje kosmetický salón Bonsoir Wellness 

3. cena: Poukaz do 3000 Kč na veškeré služby v salonu Esthetic Medical 

Centrum estetické medicíny v Praze výherci věnuje poukaz v hodnotě 3000 Kč na jakýkoliv zákrok či proceduru. Centrum estetiky vybavené nejmodernějšími technologiemi drží krok s nejnovějšími trendy v oblasti estetiky. I vy si můžete splnit sen o kráse!

Cenu do soutěže poskytuje centrum estetické medicíny ESTHETIC MEDICAL

Soutěžit můžete hned!

Stačí správně odpovědět na následující otázky a cena můžou být vaše.

Soutěž probíhá od 29. ledna 2014 00:01 hod. do 9. února 2014 23:59 hod. Více o podmínkách se dozvíte v pravidlech soutěže. Nápovědou k druhé otázce je počet soutěžících v soutěži  "Vyhrajte luxusní wellness pobyt s Žena.cz", který byl 1169.

Výhercem se stanou 3 z vás...

... kteří se soutěže zúčastnili v souladu s pravidly, odpověděli správně na soutěžní otázky i na doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující čas odeslání registračního formuláře. V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, pak se stává výhercem výhry soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherci budou kontaktováni e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Výhra bude výherci odeslána poštou.

Výherci: 1. cena: Petra Černá (Tábor), 2. cena: Blažena Prečová (Hranice), 3. cena: Jana Novotná (Opava)

  


"Ti lidé nechápou, o co jde." Filozof Kroupa varuje před ukrajinskou kapitulací | Video: Tým Spotlight
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama