reklama

TV tipy na víkend: Vratné lahve, Stmívání, Past

Co si pustit tento víkend v televizi? Přinášíme několik tipů

Foto: archiv

Co si pustit tento víkend v televizi? Přinášíme několik tipů napříč programy.

Sobota: Smívání, Past, Dvanáct do tuctu.

V sobotu si nenechte ve 12.30 ujít komedii na HBO Comedy s názvem Dvanáct do tuctu s osvědčeným komikem Stevem Martinem v hlavní roli. Film je o rodině, která má dvanáct dětí - a je na otci, aby se o ně postaral, protože matka odjíždí za prací.

V 16.05 vysílá tv Nova krimi thriller Past (1999) s Catherine Zeta-Jonesovou a Seanem Connery. Vyšetřovatelka pojišťovny přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta MacDougala do nastražené pasti. Sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci na předvečer roku 2000. Hra kočky s myší může začít, ale kdo je kočka a kdo myš?

Ve 20 hodin si pusťte na Primě první díl upírské ságy Stmívání (2008), který je natočený podle stejnojmenné knižní předlohy. Romantická fantasy vypráví o mladé Belle (Kristen Stewartová), která se zamiluje do upíra Edwarda (Robert Pattinson), což samozřejmě nezůstane bez následků.

Neděle: Sexy 40, Vratné lahve, Naše rodinná svatba

Pokud máte rádi komedie, neměl by vám uniknout na HBO 2 v 11.35 film Sexy 40 (2009). Sandy (Catherine Zeta-Jonesová) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikálnímu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život.

Ve 12.55 vysílá HBO Comedy romantickou komedii Naše rodinná svatba (2010). Když se čerstvě zasnoubení vysokoškoláci Lucia a Marcus vrací domů a nečekaně oznámí plány na svatbu, zjišťují, že jejich velmi soutěživí a velmi ješitní otcové by mohli v jejich slavnostní den způsobit spoustu škody.

V osm hodin večer by vám rozhodně neměly uniknout Vratné lahve (2006), které vysílá tv Nova. Komedie Jana Svěráka je natočena podle scénáře jeho otce Zdeňka Svěráka. Hrdinou příběhu je učitel Josef Tkaloun v důchodu (Zdeněk Svěrák), který přijme brigádnické místo ve výkupu lahví v jednom pražském supermarketu. Ve filmu uvidíte ještě Danielu Kolářovou jako Josefovu manželku nebo Tatianu Vilhelmovou či Jiřího Macháčka.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama