reklama

TV tipy na víkend: Mr. & Mrs. Smith, 2Bobule, Hraběnka

Přinášíme vám tipy na víkendové filmy v TV

Co zajímavého si pustit tento víkend v televizi? Nabízíme několik programových tipů na sobotu a neděli.

Sobota - Brad Pitt a Těžce zamilován

V osm hodin večer si na programu Nova Cinema pusťte romantickou komedii Uloupená srdce se Sandrou Bullockovou v hlavní roli. Hlavními postavami příběhu jsou dobrácký zloděj Frank a jeho přítelkyně, půvabná a bezstarostná pokladní Roz. Oba by si rádi splnili své dosud nenaplněné životní sny a k tomu by jim měl pomoci ukradený obraz v hodnotě několika milionů dolarů.

Ve 22.30 Nova vysílá americkou akční komedii Mr. and Mrs. Smith (2005) s Bradem Pittem a Angelinou Jolieovou o manželském páru nájemných zabijáků, kteří si jdou vzájemně po krku.

A v 9:25 nebo 17.00 hodin si nenechte ujít na HBO Comedy film Těžce zamilován (2001). Komedie o povrchním hejskovi Halovi, který randí jen s krásnými ženami, s Jackem Blackem a Gwyneth Paltrowovou v hlavních rolí, vás zaručeně pobaví.

Neděle - Krvavá hraběnka, Julia Roberstová a Bobule

V 09.25 a 16:25 nabízí HBO Comedy romantické drama Jíst, meditovat, milovat (2010). Hlavní postava filmu Liz Gilbert (Julia Robertsová) je moderní žena, která se vydává poznávat a obdivovat krásy světa a současně se pokouší znovu najít a probudit své pravé já.

V osm hodin večer vysílá televize Nova 2Bobule (2009), což je volné pokračování úspěšného prvního dílu vinařské komedie Bobule, kterou vidělo v kinech přes 360 tisíc diváků, a stala se tak jedním z nejúspěšnějších filmů roku 2008. V hlavních rolí uvidíte Kryštofa Hádka a Terezu Vořískovou.

A ve 22.50 si nenechte ujít historické drama Hraběnka, které vysílá televize Barrandov. Jde o příběh Alžběty Báthoryové alias Čachtické paní, která získala pověst kruté ženy, protože se údajně koupala v krvi svých poddaných. Film natočila známá herečka Julie Delphyová, která hraběnku také ztvárnila.


 

 

Jelínek: Bilesová měla být hrdinka, sportovci jsou pod tlakem, chodí i výhrůžky smrtí | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama