reklama

Trocha funkčnosti aneb Tělo jako ze škatulky

Zpevněná nejhlubší vrstva svalů by měla být cílem nás všech, kteří chtějí mít tělo, které funguje. Vybírejte lekce, které jsou zaměřené nejen na povrchové svaly, ale právě na hluboký stabilizační systém (tzv.core), kombinují cviky na více svalových skupin najednou a zároveň se pohybujete v aerobní zoně, kde spalujete přebytečné tuky. Úspěch je zaručen.

Foto: Profimedia.cz

Zpevněný povrch, core a zdravý vzhled - to je oč tu běží!

Cardio Balance

Nový cvičební styl, kde zkombinujete posilování povrchových svalů i hlubokého stabilizačního systému. To vše na skvělou hudbu. Jednoduché kombinace prvků vás při tom všem udrží v aerobní zóně tak, abyste spalovali.

Další pohybové aktivity a jejich popis i přínos najdete ZDE!

CXWorks

Revoluční „core" trénink - rychlý, efektivní třicetiminutový trénink, zaměřený na posílení a vyrýsování břišních, ale i hýždových svalů. Kombinace toho nejlepšího z osobního tréninku s energií skupinového cvičení. Funkční trénink střední až vysoké intenzity, při kterém spalujete. Motto mluví za vše „run faster…play harder…stand stronger!"

Bosu Core/Dynamic/Cardio/Bosu Step

Lekce se specifickou balanční pomůckou zvanou BOSU. Pravidelné cvičení Vám dokonale zpevní hluboký stabilizační systém a odstraní bolesti páteře. Lekce bosu core je vhodná pro začátečníky, bosu cardio je doporučena mírně pokročilím.

Funkční trénink

Funkční trénink užívá cviky kombinující velký počet svalových partií v komplexních pohybech. Kombinuje prvky a výhody jak aerobního tak anaerobního tréninku. Při cvičení se využívá váhy vlastního těla nebo cvičebních pomůcek a gravitace v přirozených pohybech z každodenního života. Průměrně jsou užity 4 - 12 stanovišť, mezi kterými v pravidelných, krátkých intervalech na pokyn instruktora cvičenci kolují. Stanice jsou např. kettlebelly  (ruské zvony), činky, lodní lana, žíněnky, boxovací pytel, stroj Gravity, medicinbally, atletický žebřík apod.
funky a house music.

Gravity

Skoro až revoluční "group personal training" ve světě fitness. Jedinečnost a originalita GRAVITY(R) Vás posune blíže k vytouženému cíli. Těšit se můžete na funkční trénink s vlastní váhou těla, kde jsou výsledky zaručeny. Posuvná lavice neboli glideboard, věž, madla, kolejnice to všechno jsou součásti funkčních strojů Gravity.

Power Plate

Světový hit nejen ve funkčním tréninku, kdy díky pouhé půlhodině uvidíte skvělé výsledky. Existuje řada typů lekcí, které jsou specializované na dosažení specifických cílů, jako jsou PP problémové partie, PP funkční trénink, PP masáže, PP anticelulitidní trénink apod.

Trx

Speciální stabilizační trénink na zavěšených pásech určený pro ty, kteří chtějí snížit svou hmotnost, spálit přebytečný tuk a posílit celé tělo včetně hlubokého stabilizačního systému zvaného core.

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama