reklama
 

Oficiální fotografie ze svatby Terezy Maxové. Jaké měla topmodelka šaty a kde se konal obřad?

Česká modelka si o víkendu vzala tureckého developera Buraka Oymena. Obřad se konal na pláži v okruhu rodiny a blízkých přátel.

Foto: Tereza Maxová

Svatba byla velké překvapení. Ještě minulý rok se totiž Tereza nechala slyšet, že sňatek s dlouholetým partnerem, se kterým vychovává tři děti (šestnáctiletého syna Tobiase má modelka z předchozího manželství s Frederikem Fetterleinem, sedmiletou dceru Mínu a pětiletého syna Aidena už porodila svému nynějšímu manželovi), žádný oficiální svazek neplánuje.

Také ale připustila, že svatba by určitě udělala radost jejich dceři Míně. A evidentně jako správní rodiče udělali své děti vše, co jim na očích vidí. Proč ne, když jde zrovna o oslavu lásky. 

Nevěsta si na velký den oblékla jednoduché dlouhé bílé šaty s odhalenými rameny a do zvlněných šatů vpletla květiny s dlouhým závojem. Na večírek pak zvolila transparentní bohémsky rozevláté šaty z bílého tylu s barevnými výšivkami květin.

Koncentrace české krásy

Obřad se konal v okruhu rodiny a blízkých přátel v Burakově rodném Turecku. Na svatbu přiletěly Tereziny kamarádky ze světa modelingu Eva Herzigová, Karolína Kurková, Daniela Peštová či Veronika Vařeková. 

#weddingweekend #kaplankaya #friends #celebrating #terezaandburak 🌸

Fotka zveřejněná uživatelem Veronica Varekova (@czechstervv),

Hosté celou akci pečlivě dokumentovali a postovali na své instagramové účty.

We ❤️ you #terezaandburak @terezamaxova #celebrationoflove #bestweekend in #kaplankaya #beautyKK aka #VeronicaAndBetty 😂

Fotka zveřejněná uživatelem Veronica Varekova (@czechstervv),

Sama Tereza na svém instagramu vypostovala fotografii, na které se novomanželé líbají před oltářem, a připojila k ní jednoduchý a výstižný popisek: "Prvního října".

October first

Fotka zveřejněná uživatelem Tereza Maxova (@terezamaxova),

reklama

Komerční tip

reklama