reklama
 

Televize Nova spouští 23. prosince program Smíchov

Chcete se podívat na nový program Tv Nova? 23. prosince spouští program SMÍCHOV

Televize Nova si pro své diváky jako vánoční dárek připravila nový program. Těšit se můžete na komediální stanici s trefným názvem SMÍCHOV.

Vánoční překvapení se už delší dobu připravuje a právě v předvečer Štědrého dne se TV Nova rozhodla, že novou stanici spustí a představí svým divákům.

Nova startuje novou stanici

Skupina Nova si pro své diváky připravila novou televizní stanici SMÍCHOV. Konkrétně v předvečer Štědrého dne, 23. prosince v 18:00 se nová komediální stanice SMÍCHOV spustí. Programem se zaměřuje na komediální filmy, seriály a sitcomy. Kanál nabídne i pravidelné zábavné pásmo i pro děti. SMÍCHOV bude šířený pozemními vysílači MUX 4 a je určen k volnému šíření v satelitních platformách a v rámci kabeloví a IPTVtelevize.

Tv Nova se rozrůstá

Do Skupiny Nova také kromě nového kanálu patří filmová Nova Cinema, chlapský FANDA, sportovní Nova Sport, lifestylová MTV a široké portfolio online projektů v čele s videoportálem VOYO. Tuto neděli se tedy spustí již šestá stanice.  Televize SMÍCHOV chce diváky bavit, rozptýlit a rozesmát. Bude prostě všude tam, kde se lidé smějí. Potvrdil v tiskové zprávě generální ředitel skupiny Nova Jan Andruško.

Zábava a smích

SMÍCHOV zkonkrétní seriálové tituly jako jsou Krok za krokem, Ženatý se závazky. V české premiéře pak uvede tituly Mike a Molly nebo Zpátky do školy. Z filmů se můžete těšit na snímky Fotr je lotr, Lepší pozdě, nežli později, Láska a jiné pohromy, Adamsova rodina. Piti piti pa nebo série Policejní akademie, Bláznivá střela. Pro děti jsou připravené pásma animovaných filmů nazvané Smíškové, kde se děti dočkají Toma a Jerryho, Flinstonových, Médi Bédi a dalších.

Informace o tom, jak naladit kanál SMÍCHOV najdete na webových stránkách Televize Nova nebo přímo stránkách nové stanice.

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama