reklama
 

Soutěžte s filmem Dávám tomu rok o kosmetické balíčky

Do kin míří nová romantická komedie Dávám tomu rok, která líčí pokušení a útrapy mladého páru během prvního roku manželství. Vyhrajte lístky do kina a balíček kosmetika Sephora k tomu. Stačí málo...

Foto: Žena

Do kin míří nová romantická komedie Dávám tomu rok, která líčí pokušení a útrapy mladého páru během prvního roku manželství. Vyhrajte lístky do kina a balíček kosmetika Sephora k tomu. Stačí málo...

Film je celovečerním režijním debutem Dana Mazera, který se prosadil jako spoluscenárista filmů Borat a Bruno a podílel se na televizních show spjatých s parodickou postavou rappera Aliho G.

Komedie Dávám tomu rok vypráví...

... příběh mladého manželského páru v prvním roce společného manželství. Nat je kariéristka a bere vážně svou práci i svůj vztah. Josh je okouzlující a vtipný, ale na rozdíl od Nat nebere život příliš vážně. Co je ale svůdné při seznámení, může být nepříjemné v každodenním životě, a tak se u nich už po pár měsících začnou objevovat první problémy.

Přitom se zdálo, že jsou spolu i navzdory rozdílným povahám skutečně šťastní.

Rodina a přátelé byli ale vždycky přesvědčeni, že jim to nevydrží víc než rok a s blížícím výročím se zdá, že měli pravdu. Nat a Josh to ale nechtějí vzdát, a tak se snaží odolat pokušení v podobě Natina atraktivního amerického klienta Guye a Joshovy bývalé přítelkyně Chloe, a udržet vztah za každou cenu. Premiéra: 11. dubna 2013.  Více informací na www.eeap.cz.

Co můžete vyhrát?

1.-3.místo - balíček kosmetiky Sephora 

4.-5.místo - vstupenka do kina na film Dávám tomu rok

Výhercem se stane 5 z vás...

...kteří se soutěží zúčastnili v souladu s pravidly, odpověděli správně na soutěžní otázku i doplňující soutěžní otázku. V případě více správných odpovědí na soutěžní otázky, než je počet výher, je rozhodující termín odeslání registračního formuláře.

Soutěžit můžete od 8. 4. do 14. 4. 2013 (23:59 hod.)

V případě, že žádný ze soutěžících nezodpoví doplňující soutěžní otázku správně, stává se výhercem soutěžící, který na doplňující soutěžní otázku odpověděl co nejblíže správné odpovědi. Podle odpovědí na doplňující soutěžní otázku se následně určí pořadí umístění výherců v soutěži.

Výherci budou kontaktováni e-mailem do 30 dnů od konce soutěže. Ceny  budou soutěžícím zaslány na poštovní adresu, kterou  zadali do soutěžního formuláře.

Nápovědou k druhé otázce je počet soutěžících v soutěži "Vyhrajte letošní bestseller, knihu Atlas mraků!", který byl 209.
 

 

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama