reklama

Sasha Obamová zase dovádí s přáteli, opět je z toho virální hit sociálních sítí

Devatenáctiletá dcera bývalého prezidenta Baracka Obamy se na sociálních sítích pochlubila novým klipem, který vytvořila se svými kamarádkami.

Sasha Obamová zase dovádí s přáteli a zase je z toho virální hit sociálních sítí | Video: TikTok/Pixiestick222, TikTok/CakeThatSmg

Sasha Obamová, devatenáctiletá dcera bývalého prezidenta Baracka Obamy, se na TikToku opět pochlubila tancem se svým i přáteli. Krátký klip, který natočila s kamarádkami na skladbu Adderall od amerického rapera Poppa Hunny, se stal opět virálním hitem. Přestože její počin byl z TikToku po chvíli odstraněn, stihl si získat více než 1,7 milionu zhlédnutí.

Jakmile se video Sashy, nejmladší z dcer bývalého prezidenta USA a bývalé první dámy, stalo virálním, z TikToku zmizelo, což u některých lidí vyvolalo kritiku. "Proč nemůžeme udělat z toho, že je Sasha Obamová na TikToku, normu, aby její přátelé pak nemuseli příspěvek mazat pokaždé, jakmile se stane virálním. Prosím, ráda bych ji viděla jako normální holku, stejnou, jakou jsme my ostatní," okomentovala uživatelka situaci na sociálních sítích.

Sasha Obamová nevzbudila rozruch na základě svých natočených videí poprvé. Už letos v říjnu se do světa vypustil její klip, ve kterém devatenáctiletá studentka a dcera slavných rodičů deklamuje píseň Yo‘s Said Sum amerického rapera Moneybagga. A stejně jako poslední počin se i toto video setkalo s pozitivními reakcemi.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama