reklama

Robbie Williams vydá nové album u Universal Music

Britský zpěvák Robbie Williams se přesunul k Universal Music. Nové album mu vyjde příští rok na podzim

Robbie Williams a jeho děkovná řeč za ocenění "celoživotní" práce.
Robbie Williams a jeho děkovná řeč za ocenění "celoživotní" práce. | Foto: Reuters

Nejúspěšnější sólový hudebník Velké Británie Robbie Williams vydá nové album, na kterém pracuje v Los Angeles, na podzim příštího roku pod labelem Universal Music.

O výjimečnosti Robbieho Williamse svědčí fakt, že jako jediný umělec v historii získal šestnáct ocenění Brit Awards. Za svou sólovou kariéru prodal přes šedesát miliónů alb. Jeho deska "In And Out Of Consciousness - Greatest Hits 1990 - 2010" byla nejprodávanějším výběrovým albem loňského roku. Díky tomu je tento charismatický zpěvák vůbec nejprodávanějším sólovým umělcem Británie.

Loňský comeback s kdysi chlapeckou kapelou Take That byl dalším ze správných kroků a album Progress slavilo úspěch. Nyní navazuje Robbie Williams na svou sólovou dráhu. Chystaná nová studiová deska bude již devátá v pořadí.

„Jsem opravdu nadšen, že jsem se mohl přidat k rodině Universal Music a domnívám se, že právě nastalo nejvíc vzrušující období mojí kariéry," pochvaluje si spolupráci s Universal Music zpěvák. Šéf britské pobočky labelu David Joseph dodává: „Měl jsem již možnost slyšet něco málo z jeho nové tvorby a nemám pochy o tom, že Robbie je v současné době ve své doposud nejkreativnější fázi. Jsme svědky něčeho naprosto výjimečného."

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama