reklama

Z manažera zanedbaný trestanec s křivými zuby. Reality show Utajený šéf pokračuje

TV Nova přinese další premiérový díl nové řady reality show Utajený šéf. Ve druhém díle nakouknou do slévárenského závodu VAG, jehož šéf Pavel Janků se promění z uhlazeného manažera v zarostlého zálesáka, který se právě vrátil z vězení.

Foto: TV Nova

Pavel Janků, ředitel armaturky VAG, je ostříleným krizovým manažerem, který pomohl z problémů už nejedné firmě. Teď je jeho úkolem zjistit, proč se neustále zpožďují dodávky objednávek a firmě tak vznikají nezanedbatelné ztráty.

V rámci maskování dostal paruku, trochu obstarožní brýle, nechal si narůst vousy a chrup mu vylepšily křivé protézy. Místo obleku navíc vyfasoval maskáče a tričko, takže šéfa podniku by v něm kdokoliv jen těžko hledal.

Než však byl vypuštěn do svého podniku, bylo potřeba projít zátěžovým testem. Tentokrát se obětním beránkem stal jeho kamarád, s nímž redaktor coby krytí natáčel fiktivní rozhovor pro regionální televizi. A zatímco si ti dva povídali, šéf v přestrojení je obsluhoval, aniž by byl poznán. Na své inkognito misi v podniku pak postupně zjistil, že se nechová k zaměstnancům tak, jak by asi měl.

I tentokrát se diváci mohou těšit na zajímavé lidské osudy. Mimo jiné se setkají s Lukášem a Ondřejem, bratry, kterým tornádo značně poničilo dům. Oni sami navíc měli obrovské štěstí! Tornádo je dostihlo dřív, než se všichni stačili dostat do bezpečí, takže dvěma z nich nakonec život zachránila převrácená trampolína.

V díle se objeví také otec samoživitel, který s pomocí své maminky vychovává malou dcerku, nebo dvojice mužů před důchodem, kterým však nechybí humor ani nadbytek energie.

Nový díl Utajeného šéfa uvidíte už v úterý 17. května ve 20:20 na Nově.

V obávaném koncentráku věznili i Čapka. 101letého dozorce soud poslal za mříže | Video: Aktuálně.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama