reklama

Projekt Think Big dává šanci mladým lidem

Mysli ve velkém, vybízí mladé lidi O2 v projektu Think Big

Foto: Profimedia.cz

Společnost O2 dává šanci mladým lidem, aby změnili svět kolem sebe a uskutečnili svoje sny. Nadace O2 s projektem Think Big nabízí deset až devadesát tisíc korun na realizaci nápadu, který pomůže vylepšit okolí.

Dalšími zisky jsou workshopy a vzdělání pro projektový tým, telekomunikační balíček O2 pro snazší komunikaci členů týmu, mentor společnosti Telefónica a spolehlivé zázemí celoevropského projektu Think Big. Nadace O2 bude sponzorovat stovku nápadů a investuje částku vysoko převyšující pět miliónů.

Tato akce je určena pro minimálně tříčlený neformální tým mladých lidí ve věku třináct až dvacet šest let, kterým záleží na prostředí, v němž žijí. Projekt nemá žádná tematická omezení, jeho účastníci si celý nápad realizují sami. Nadace O2 jim dává finanční pomoc  a možnost se zviditelnit. Nápad ovšem musí být prospěšný širšímu okolí (obnova kulturních tradic, společenského setkávání, posílení kulturních a sportovních aktivit v okolí a jiné). Nápady a zejména jejich přínos vyhodnotí nezávislé regionální komise v jednotlivých regionech v České republice.

Projekty do Think Big lze přihlásit do 31. prosince 2011.

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama