reklama

Pozvánka na akci Žena ženám: Přijďte se pobavit a načerpat inspiraci

Chcete-li strávit příjemné odpoledne, odpočinout si, pobavit se, dozvědět se něco nového a načerpat inspiraci, nenechte si ujít naši akci Ženy ženám, kterou pro vás připravujeme na neděli 23. září.

Foto: Žena.cz

Vážíme si vaší čtenářské přízně a kromě kvalitního a zajímavého obsahu magazínu Žena.cz bychom vám rádi nabídli i něco nového.

Připravili jsme pro vás a vaše děti příjemné odpoledne plné zábavy, zajímavých setkání, inspirace a odpočinku. Akce s názvem Žena ženám se bude konat v neděli 23. září 2018 v prostorách pražské holešovické tržnice Jatka78. Program začíná v 11 hodin a předpokládaný konec je v 15 hodin.

Na co se můžete těšit

  • V rámci programu budete mít možnost setkat se s redaktorkami, které pro vás vytvářejí denně obsah magazínu Žena.cz a zeptat se jich na vše, co vás zajímá. Rády uvítají také vaše náměty na témata, o kterých byste si chtěli přečíst. 
  • Na setkání přijaly pozvání i blogerky, které pro vás přispívají na Ženu.cz.
  • Představíme vám projekt Cena Sophia, který letos běží již druhým rokem a jehož cílem je upozornit na zajímavé projekty a aktivity, jež založily maminky na rodičovské dovolené nebo jsou nějakým způsobem inspirovány dětmi.
  • Těšit se můžete také na přednášku životní koučky Lenky Černé nebo například na poradenství v oblasti péče o pleť, kterou pro vás zajistí náš partner, společnost Yves Rocher.
  • Chybět nebudou ani aktivity pro vaše děti včetně cirkusového workshopu.

Přihlásit na akci se můžete přes formulář zde.

Jak na skládkách mizí peníze: Stát selhal, říká starosta, který bojuje o stamiliony | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama