reklama

Polární expres v Brně proveze děti vánoční krajinou

Brněnské nákupní centrum Olympia přioravilo pro děti vánoční vláček, který je proveze zimní krajinou

Projížďku vánoční krajinou připravilo pro děti brněnské nákupní a zábavní centrum Olympia. A tak zatímco se rodiče budou věnovat nákupům dárků, mohou špunti nasednout na vláček zvaný Polární expres a nechat se unášet směrem k Vánocům.

Po kouzelné dráze se děti budou povozí od 25. listopadu až do 8. ledna. Během pětiminutové projížďky zasněženými kopečky děti uvidí pohyblivá zvířátka, veverky, medvědy, zajíce nebo ovečky. Krajina bude ozdobena také vánočním stromem.

"Polární expres je pro naše malé návštěvníky zcela zdarma, jenom musíme upozornit, že jeho obliba je u dětí taková, že si zřejmě těsně před Vánoci budou muset na projížďku vystát frontu," říká marketingový manažer centra Leoš Pajer.

Rodiče mohou dětem z projížďky pořídit povedenou fotku, součástí dráhy Polárního expresu je totiž tzv. fotopoint, odkud mají rodiče jistotu dobrého záběru. Polární expres je v brněnské Olympii již vánoční tradicí, děti vozí vánoční krajinou už od roku 2007.

Splňte dětem z Klokánka přání

Vedle Polárního expresu v Olympii stojí také Strom splněných přání, obrovský vánoční strom, pod kterým se sešly nakreslené vánoční přání od dětí z center náhradní rodinné péče Klokánek z celé republiky.

"Každé dítě si mohlo přát dva dárky a společně s našimi návštěvníky se budeme snažit všechna tato přání splnit," vysvětluje Leoš Pajer.

Zakoupené dárky se sejdou zase pod Stromem splněných přání a sbírka devatenáctého prosince, kdy v Olympii všechny dárky zabalí a rozvezou je dětem do Klokánků. Olympia Brno slibuje, že splněna budou opravdu všechna přání a žádné z dětí v Klokáncích nepřijde o Vánocích zkrátka.

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama