reklama

10 nejlepších českých míst na piknik

Příjemné posezení v trávě nemusíte plánovat. Vydejte se na místa, která jsou na piknik uravena a kde vám jídlo do koše připraví.

Foto: Thinkstock

Piknik, oblíbená tradice Francouzů a Britů, je skvělou příležitostí jak s blízkými trávit čas venku. Vyhnete se přeplněným zahrádkám a výlet nebo procházku si můžete zpestřit klidným posezením v trávě. Řada míst v Česku je pro takovou relaxaci dokonale uzpůsobena.

Například v Praze se piknikování stalo skutečným fenoménem. A jestli se vám nebude chtít připravovat se s jídlem, můžete se obrátit i na řadu restaurací, kde to udělají za vás.

Posedět na dece s naplněným košem si můžete například v blízkosti modřanské restaurace Port 62, nebo na Malé straně. V restauraci Pastař vám připraví nejenom pokrmy, ale zapůjčí i deku nebo malý stolek.

Stejné služby nabízí ale i řada míst po celém Česku. Pokud si budete chtít zpestřit svůj výlet hodováním v trávě, zde je pár tipů:

Meteoroložku silně "odbourala" chyba na zeleném pozadí. Je z toho virální hit | Video: Martin Krepindl

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama