reklama

Petra Němcová: Krásná Češka v náručí slavných mužů

Petra Němcová a Simon Athlee Prohlédnout galerii
Petra Němcová a Simon Athlee | Foto: Profimedia

Petra Němcová je jednou z nejkrásnějších a nejznámějších českých modelek. A také jednou z mála českých žen, které se objevily po boku hned několika slavných mužů.

Úspěšná kariéra rodačky z Karviné začala v roce 1995, kdy vyhrála prestižní soutěž Elite Model Look a záhy se odstěhovala do Milána, kde se jí začala hrnout jedna nabídka za druhou.

Vogue, ELLE, Sports Illustrated

Pózovala pro mnoho známých fotografů a dostala se na titulku nespočtu prestižních časopisů. Jmenujme ty nej: Vogue, ELLE, Harper's Bazaar, Cosmopolitan, Ocean Drive a Marie Claire, včetně vyhlášeného Sports Illustrated. Předváděla i pro vyhlášenou značku Victoria's Secret, což se ve světě modelingu považuje za jeden z vrcholů kariéry.

Byť má Petra Němcová za sebou nezpochybnitelné úspěchy  ve "světě fashion" a obrovský kus práce, do povědomí široké veřejnosti se zapsala jako "ta, která přežila tsunami". Některá zahraniční média jí dokonce pejorativně nazývají "profesionální společnicí celebrit".

Slavní muži po boku Petry

Je pravdou, že málokterá celebrita se může pochlubit tak pestrou a stejně tak dlouhou řádkou slavných partnerů. Kouzlu éterické brunetky (jak kdy) propadli i ti největší hollywoodští šviháci, včetně Bruce Willise, Seana Penna nebo Gerarda Butlera. Měla už dokonce dvakrát namířeno k oltáři, zatím se ale svatba nekonala. My - světa slavných neznalí - se jen můžeme domnívat proč asi.

Doporučujeme: Petra Němcová nafotila sexy kalendář: Ukázala se jen ve spodním prádle

Teď to ovšem vypadá, že jí pánové ze šoubyznysu přestali imponovat. Proslýchá se totiž, že už je několik měsíců zamilovaná do premiéra Haiti Laurenta Lamotheho, kterého poznala na svých cestách za charitou. Přejme Petře, aby jí tento pořízek, vypadající jako zápasník stylu řecko-římského, učinil šťastnou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Chcete pevný zadek? Džíny místo posilovny

VIDEO: Umírající hoch se rozloučil dojemným hitem!

Trendy svatebního líčení: Něvěsta svůdná či romantická?

 

reklama
reklama
reklama