reklama

Parfémy v akci. Ideální tip na dárek

Parfém bývá velmi čatým a vhodným vánočním dárkem. Díky internetovým obchodům můžeme při nákupu ušetřit několik set korun

Nákup dárků přes internet se v předvánočním čase vyplatí. Za značkové parfémy ušetříme i několik set korun. Výrobci kromě slev mají na každý týden ještě bonusové akce, kdy bývá součástí objednávky hezký a užitečný dárek.

Na webových stránkách www.prodejparfemu.cz zákazníci dostanou při objednávce nad pět set korun značkový deostick Benetton v hodnotě pět set korun zdarma. Kromě této akce jsou k dostání dámské parfémy Dolce Gabbana, Nina Ricci nebo Elizabeth Arden za příjemné slevy. Společnost garantuje nejnižší ceny tohoto roku za značku Calvin Klein Euphoria, kdy pánskou toaletní vodu sto mililitrů seženeme za osm set padesát korun. Pro další týden připravili pro zákazníky k nákupu dvou výrobků zdarma sprchový gel Benetton dvě stě mililitrů v hodnotě pět set.

Www.svetparfemu.cz upravil ceny u mnoha parfémů. Toaletní vodu Salvatore Ferragamo v balení sto mililitrů nabízejí za šest set dvacet korun. Pánové si mohou zakoupit Toaletní vodu Davidoff Adventure nebo Dolce&Gabbana The One Gentleman v balení sto mililitrů za tisíc sto čtyřicet korun. Kromě výhodných cen jsou na stránkách v nabídce dárkové kazety, jako dárek pod stromeček. Potěšit své blízké můžeme sadou značky Mexx, Naomi Campbell nebo Carolina Herrera.

V kamenné prodejně Sephora díky zákaznické kartičce při nákupu parfémů a kosmetiky ušetříme až dvacet pět procent z ceny. K nákupu jakékoliv pánské toaletní vody Decibel získá zákazník stylovou tašku přes rameno. K výrobku značky Chloé dostaneme kosmetickou taštičku. Originální dárek elegantní obal na notebook získá nová majitel vůně značky DKNY. Nová vůně Davidoff Chanpion Energy rozdává sportovní tašky. Za tisíc dvě stě padesát korun můžete darovat vůni Calvin Klein Forbidden Euphoria a k ní zdarma majitel obdrží vůni do kabelky.

Tereza Těžká: Je nás pět, mám třikrát víc lásky i trápení. Je mýtus, že nežárlíme | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama