reklama

Nové obchodní centrum nabídne koncerty i službu chůvy

Že ještě nemáte plán na pátek, sobotu a neděli? Vyrazte si užít velkolepý dýchánek do Centra Černý Most.

Foto: necoseotevira.cz

Již tento pátek se matička Praha promění v pusté město. Vylidněné ulice bez aut, prázdná nábřeží, kina i restaurace. Snad jen jediná trasa metra bude překypovat cestujícími, trasa B - vedoucí na Černý Most.

Není to předzvěst dalšího konce světa, to "jen" nové obří Centrum Černý Most otevírá své brány. Že ještě nemáte plán na pátek, sobotu a neděli? Vyrazte si užít velkolepý dýchánek do Centra Černý Most.

Od pátku do neděle, vždy od 10 do 20 hodin, je pro návštěvníky v unikátním designovém prostoru připraven bohatý program. Nejen oči vám budou přecházet...

Soutěž, výhodné ceny i doprovodný program zn. special

Ještě než vyrazíte, zkuste štěstí ve VELKÉ SOUTĚŽI o exkluzivní ceny, které věnovaly vybrané obchody. Můžete vyhrát balíčky luxusní kosmetiky, vouchery, luxusní depilátory nebo sluneční brýle.

Soutěžit můžete přímo ZDE >>

Ve slavnostní víkendové atmosféře vystoupí například hudebními Anděly ověnčená skupina Charlie Straight. Dospělí se můžou těšit na dosud nevídaný mix komfortního nakupování ve více než 160 obchodech, multikino s 8 sály, skvělou zábavu, příjemnou relaxaci i jedinečné gurmánské zážitky ve vybraných restauracích, kavárnách i barech. 

Samozřejmostí jsou exkluzivní slevy ve všech obchodech - a to po celý víkend!

Pro děti bude připraveno mnoho atrakcí včetně divadelních představení, vystoupení kouzelníka, malování na obličej a veselých soutěží. V prvním patře již netrpělivé čeká velký dětský koutek s dřevěnou lodí, mořem z míčků, interaktivními herními plochami a dalšími atrakcemi. O děti se vám zde postará proškolený personál.

Věrnost se vyplácí: Získejte věrnostní kartu a ušetříte!

Pro věrné zákazníky, kteří se do Centra Černý Most budou rádi vracet, je připraven také jedinečný věrnostní program.

Ten členům nabídne výhodné slevy i nadstandardní služby jako například bezplatné poradenství stylistky, osobní chůvu, šatnu zdarma nebo pomoc shopping asistenta, jenž zákazníkům odnese tašky do vozu zdarma. A to už stojí za to, co říkáte?

Do věrnostního programu se můžete přihlásit zde!

Svou věrnostní kartu si poté vyzvednete na infostánku přímo v obchodním centru.

Další informací naleznete také na www.centrumcernymost.cz.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Inspirace z Paříže: Kůže, řetězy i pastelové barvy

Jakub Polanka: Navrhoval jsem pro typické české muže

5 erotických románů, které stojí za hřích


 

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama