reklama

Night shopping aneb Letenský noční lov na slevy!

Podívejte se, kde mají na Letné slevy. Víme to!

Foto: Isifa/Thinkstock

Že není na Letné obora? Ale ano je! Skupina letenských obchodů pořádá lov na slevy, které mohou být vypasené až na 70 procent. Vydejte se nakupovat.

Netradiční nákupy za super ceny budou vypuštěny v oboře Letná a vy si budete moci pořídit už nějaké dárky na Vánoce a ještě na slevách ušetříte.

Podzim, čas honů

Na Letné se skupina obchodů domluvila, že uspořádají hon na slevy. Některé slevy budou dokonce až 70 procent. Hon se koná ve čtvrtek 15. listopadu od 19 do 23 hodin. A co se bude lovit? Můžete získat designové doplňky, módní kousky, sportovní náčiní, módní doplňky a oblečení. Stejně tak budou ve slevě mezinárodní jídla a suroviny hned na devíti letenských posedech.

Během nočního honu bude možné vyhrát celou řadu zajímavých cen, jako je vyztužená čepice Krust, headweara značky Coal nebo designovou odměrku na špagety od To či to.

Kam na slevy

Do lovecké sezóny se zapojil obchůdek s designovými doplňky do interiéru a dárky To či to, obchod Ikona v ulici Milady Horákové s oblečením od mladých českých návrhářů. Dále si nakoupíte v obchodu s longboardy a free ski vybavením Snowpanic v Umělecké ulici. Svou účast přislíbil i obchůdek Hemp HoodLamb s cool konopným urban wearem v Malířské ulici. O jídlo se postará Bistro 8 s lokální pochoutkou ve Veverkově ulici a obchůdek Fransýr s francouzskými delikatesami či víny ve Šmeralově ulici.

Bojovka

Součástí Lovecké sezóny je i bojovka pro noční lovce. Nejúspěšnější čekají trofeje v podobě již zmiňovaných super cen.  Pravidla jsou jednoduchá. V prvním navštíveném posedu si vyzvednete průkaz a obejdete s ním všechna uvedená kontrolní stanoviště a nasbíráte razítka. Sběr není podmíněn nákupem, pouze návštěvou. Seznam všech obchodů najdete na webových stránkách akce nightshopping.cz.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama