reklama

Netradiční dárek: Relaxace pod vánočním stromečkem

Lámete si hlavu nad opravdu originálním dárkem, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři vašich milovaných? Neváhejte a vyberte zážitek na e-shopu...

Foto: infinitdarky.cz

Lámete si hlavu nad opravdu originálním dárkem, který zaručeně vykouzlí úsměv na tváři vašich milovaných? Neváhejte a vyberte zážitek na e-shopu www.infinidarky.cz .

Wellness centra Infinit v Praze a Brně jsou doslova stvořené pro tolik potřebný odpočinek, který můžete darovat pod vánoční stromeček formou dárkových poukazů, jež můžete nově zakoupit on-line.

Dárek, který potěší

Vybírejte z nepřeberného množství služeb, od zážitkových balíčků pro dva, privátních zón se saunou či whirlpoolem, přes odborné a exotické masáže, gastro zážitky, trenérské programy ve fitness, návštěvu saunového světa až po širokou nabídku wellness pobytů.
Záleží jen na vás, který poukaz, zážitek nebo pobyt věnujete pro vaše blízké. Na on-line stránkách vám Infinit dárky mohou kombinovat služby podle vašich přání, potřeb a také vašich finančních prostředků. Přehledně rozdělené služby podle druhu služeb, podle příležitosti, ceny, lokality nebo osoby, vám pomohou s výběrem toho nejlepšího poukazu pro vašeho blízkého.

Toužíte obdarovat netradičně a sexy? Inspirujte se v naší galerii - ZDE!

 

Jednoduchý on-line nákup

Vybraný voucher se k vám dostane v co nejrychlejší možný čas. Můžete se vybrat, zda budete chtít Infinit dárky doručit poštou, zásilkovou službou DPD nebo e-mailem. Zároveň si poukaz můžete vyzvednout osobně, a to na pobočkách Infinitu v Praze a Brně. Platbu můžete uskutečnit přes dobírku České pošty, on-line, převodem přes bankovní účet, ale také hotově nebo kartou při osobním převzetí. 

Máme pro vás tipy, kterých rozhodně nebudete litovat:

* PRO NĚJ

Jak se říká: „I muži mají své dny", tak proč jim je nedopřát právě v Infinitu, kde se jejich starosti rychle rozplynou třeba v saunovém světě se třemi saunami pod jednou střechou. Anebo jsou-li vaše chvíle natolik cenné, že je chcete trávit společně, pak si vyberte Infinit den. Tato tříhodinová relaxace pro dva začíná v privátní sauně, pokračuje relaxační Infinit masáží a zakončuje ji odpočinek v privátním whirlpoolu se sektem.

Náš tip!

  • Poukaz na vstup do saunového světa pro dva na 120 minut
  • Infinit den (privátní sauna, masáže pro dva a privátní whirlpool se sektem)

* PRO NI

Jestli je romantická, určitě se jí zalíbí čokoládová masáž a zábal. Pokud si stěžuje, že na sebe nemáte dostatek času, vyberte ji jeden z romantických pobytů, třeba wellness pobyt v Praze či v Brně s ubytováním v příjemných wellness hotelech se snídaní.

Náš tip!

  • Exclusive čokoládové potěšení (90 minut)
  • Infinit wellness pobyt pro dva (2 dny)

* PRO KAMARÁDKU

U kafe si neustále stěžuje na bolest zad nebo celulitidu? Doporučujeme anticelulitovou masáž, která bojuje proti pomerančové kůži. S bolavou krční páteří si snadno poradí Infinit masáž, při níž si vaše kamarádka přesně určí, co chce zmasírovat a zregenerovat. Pokud si neví rady se svou postavou a chtěla by zlepšit svou kondičku, pořiďte ji dárkový poukaz na vstup do fitness s osobním trenérem, který ji poradí, jak na to.

Náš tip!

  • Infinit masáž (60 minut)
  • Anticelulitová masáž (60 minut)
  • Vstup do fitness s osobním trenérem (60 min)

* PRO RODIČE

Všechno, co potřebují, si pořídí sami, a proto je tak náročné vymyslet něco, co by je mile překvapilo. I když nám říkají, že nic nepotřebují, nepohrdnou příjemným odpočinkem. Pokud chcete udělat radost mamince, zkuste zábal jménem Soy Soy. Tatínkovi jistě udělá radost poukázka do vodního a saunového světa nebo na bambusovou masáž. Jestliže chcete rodiče poslat někam společně, pak vyberte Infinit wellness pobyt, třeba do hotelu Santon v překrásném prostředí Brněnské přehrady. Rozhodně nebudou litovat, že vytáhli paty z domu.

Náš tip!

  • Regenerační wellness pobyty u Brněnské přehrady (3-7 dní)
  • Soy Soy rýžovo-sojový zábal Gerards (60 minut)
  • Bambusová masáž (60 minut)

Pokud se obáváte, že by vaše volba relaxu nemusela každému vyhovovat, podívejte se do sekce univerzálních dárků, kde najdete třeba dárkovou Infinit kartu s libovolně dobitým kreditem, se kterým si už obdarovaný poradí sám. A není pochyb, že je z čeho vybírat…

Přehled všech dárkových poukázek a další informace najdete na www.infinitdarky.cz.

 

 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama