reklama

Nestárnoucí krása: 60letá modelka překvapila dokonalým tělem v reklamě na plavky

Yazemeenah Rossi je už možná dvojnásobnou babičkou, to jí ale nebrání být tváří několika módních značek.

Foto: The Dreslyn

Člověk ani dlouho nemusí pátrat, aby zjistil, proč Yazemeenah vypadá na svůj věk tak skvěle (jistě, za mnohé rozhodně můžou geny). Stačí se podívat na její účet na Instagramu.

Tam šedesátiletá Francouzka postuje fotografie, ze kterých je jasné, že její nejoblíbenější způsob, jak si udržet pevnou postavu, je jóga a také, že je velkou fanynkou zeleniny a ovoce všeho druhu. A hlavně že její největší životní láskou je cestování.

"Nevěřím v diety ani cvičení v tělocvičně. Podle mě to není pro člověka přirozené," řekla Yazemeenah, která na rozdíl od jiných modelek prorazila až v 45 letech, v rozhovoru pro britský magazín Telegraph. "Už třicet let každý den třicet minut cvičím jógu a ráda chodím na procházky. Co se týče jídla, denně vařím z čerstvých potravin a vyhýbám se tučnému. Nic jiného v tom není."

Nyní Yazemeenah nafotila kampaň pro módní značku Dreslyn – Land of Women, ve které zapózovala v plavkách. Kolekce je celá v bílé barvě, aby zdůraznila zprávu, že tělo každé ženy je výjimečné a zaslouží si větší pozornost než jakákoliv kreace od módního návrháře.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama