reklama

Na co zajít do kina? Zkuste komedii Líbáš jako ďábel

Na jaký premiérový film můžete od čvrtka zajít do českých kin? Komedii Líbáš jako ďábel!

Foto: Falcon.cz

Na jaký film zajít od 17. května do tuzemských kin?

Vydejte se na českou komedii Líbáš jako ďábel. Těšit se můžete na Jiřího Bartošku, Oldřicha Kaisera nebo Terezu Kostkovou.

O čem film vypráví?

Film volně navazuje na úspěšnou komedii Líbáš jako Bůh z roku 2009. Tenotkrát příběh začíná ve chvíli, kdy jsou staré manželské svazky definitivně minulostí a Helena (Kamila Magálová) s Františkem (Oldřich Kaiser) se pokoušejí začít nový život. Ovšem pouto s tím bývalým nelze zpřetrhat jen tak jednoduše.

Helenin bývalý manžel, úspěšný spisovatel Karel (Jiří  Bartoška) se sice konečně odstěhoval ze společné domácnosti, může žít naplno svůj život svůdníka, ale začíná zjišťovat, že mu cosi chybí. Na Františkovu exmanželku Bohunu (Eva Holubová), energickou dámu, zvyklou vše řídit, pak situace dopadá ještě tíživěji. Oba hledají cesty, jak partnery znovu získat pro sebe.

František s Helenou zvolí z nastalé situace jediné rozumné východisko - rozhodnou se být chvíli sami a daleko, a tak vyrážejí na romantickou exotickou dovolenou do Maroka. Ale i zde je dostihnou nejen potíže, ale i jejich bývalí partneři, kteří ve Františkových a Heleniných cestovních lapáliích, k nimž patří ztracená zavazadla, ukradené doklady a řada dalších problémů, vidí příležitost, jak se vrátit do jejich života. Pro náš pár teprve teď nastává opravdová zkouška jejich vztahu.

Kde se natáčelo?

Natáčení komedie Líbáš jako ďábel začalo 28. srpna 2011. Po měsíční práci v Praze a okolí se štáb přesunul do Maroka, kde vznikla zásadní část celého příběhu. Natáčení v Maroku včetně příprav trvalo šest týdnů a 12. listopadu mohl štáb Marie Poledňákové konečně ohlásit: dokončeno.

"Maroko je divukrásná země, plná kontrastů a mně bylo od začátku jasné, že pokud se má děj posunout do nějaké exotické země, nemůže to být nikde jinde než v Maroku," vysvětluje režisérka, proč se rozhodla umísti děj právě do Maroka. 

 


 

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama