reklama

MasterChef čeká změna, jeden z porotců musel na operaci. Nahradí ho Zdeněk Pohlreich

Kulinářskou show televize Nova čekají nemalé změny, které se dotknou složení poroty. Míří do ní totiž Zdeněk Pohlreich, který na tři díly zastoupí Radka Kašpárka.

Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich | Foto: ČTK

Šéf michelinské restaurace Field musel v době natáčení loni v listopadu na operaci plotýnek. Kvůli silným bolestem zad totiž skončil v nemocnici, kde se rovnou podrobil chirurgickému zákroku.

Štáb televize Nova proto řešil, zda na několik dílů budou pořadem MasterChef provázet v rolích porotců jen Přemek Forejt a Jan Punčochář, nebo sehrané duo doplní nová tvář. Volba nakonec padla na Zdeňka Pohlreicha.

“Právě přichází největší bojovník za českou gastronomii a jeden z nejpřísnějších českých šéfkuchařů,” uvedl Přemek Forejt kolegu Zdeňka Pohlreicha, který se při pohledu na soutěžící pousmál a pronesl: “Co tady máte za materiál?”

Amatérští kuchaři neskrývali obavy i nadšení, radost z velkého jména tuzemské gastro scény nakonec převládla. “To je pro mě bůh, co se týče gastronomie,” řekl jeden ze soutěžících.

Pohlreich chce k soutěžícím přistupovat férově a rozhodně jim nebude dávat takový "kotel" jako účastníkům své show Ano, šéfe!, protože se nejedná o profíky. 

MasterChef patří mezi nejsledovanější pořady úterních a středečních večerů, podle údajů webu Mediaguru pravidelně překonává hranici 900 tisíc diváků.

Mohlo by vás zajímat: Trik Jana Punčocháře - jak připravit výborné řízky?

Trik Jana Pučocháře: Jak s tvrdým chlebem připravit křehounké řízky. | Video: Blahoslav Baťa, Jakub Zuzánek
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama