reklama

MasterChef

Poprvé do České republiky vstoupila kuchařská show MasterChef. Pořad o vaření a soutěž uvádí Televize Nova a Markíza od podzimu. Amatérští kuchaři budou týdny pod dozorem odborníků z oboru gastronomie soutěžit o titul MasterChef.

Bitva kuchařů povede přes velké množství náročných zkoušek. Soutěžící musí dokázat, že si poradí se záludností mnoha světových kuchyní. Uvidíme, jak si kuchaři poradí s čínskou kuchyní, dezerty nebo zdravou stravou.

Kuchařská show MasterChef chce obohatit diváky o zkušenosti z oblasti gastronomie. Kuchaři se pokusí vařit recepty moderně a s elegancí. Show MasterChef může změnit život všem, kteří našli odvahu předvést svůj kuchařský talent před oběma národy. Vítězem se stane ten nejlepší a jako výhru získá titul MasterChef, uznání gastronomických expertů, ale také peněžní odměnu v podobě více než jednoho milionu korun. Bonus pro vítěze je vydání prestižní kuchařky složené z vlastních receptů.

Celou práci kuchařů budou hodnoti porotci z oblasti gastronomie. Jde o odborníky na slovo vzaté.

Porota kulinářské show MasterChef

Jiří Štift

"Vaření pro mě znamená zábavu, ale také povolání, které mě víc než dvacet let celkem dobře živí."

Radek Šubrt

Začínal jako učeň pro České dráhy a jídelní lůžkové vozy. Díky výborné praxi se vypracoval až na kuchaře do Intercontinentalu.
" Pak jsem si koupil lístek na vlak a odjel na dva roky do Mnichova, kde jsem se vlastně naučil vařit. U nás se vařilo z mouky a vody a tam z vína, bylinek a čerstvých surovin."

Martin Korbelič

"Věděl jsem, že lidé jedí, budou jíst a vždy to bude nějakým způsobem atraktivní."
Porotce nedá dopustit na slovenskou kuchyni a žije s pocitem, že každé jídlo se dá upravit atraktivně.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama