reklama
 

Komedie Líbáš jako ďábel měla poslední klapku

Marie Poledňáková právě dotočila novou komedii Líbáš jako ďábel. Do kin půjde v květnu 2012

Momentka z filmu
Momentka z filmu | Foto: Falcon.cz

Dva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh začala autorka a režisérka Marie Poledňáková natáčet volné pokračování úspěšné komedie. V novém filmu Líbáš jako ďábel posílá kvarteto hlavních hrdinů do nových životních situací.

Natáčení komedie začalo 28. srpna 2011. Po měsíční práci v Praze a okolí se štáb přesunul do Maroka, kde vznikla zásadní část celého příběhu. Natáčení v Africe včetně příprav trvalo šest týdnů a 12. listopadu mohl štáb Marie Poledňákové konečně ohlásit: dokončeno.

V těchto dnech se poslední část týmu vrací zpět do Čech. „Maroko je divukrásná země, plná kontrastů a mně bylo od začátku jasné, že pokud se má děj posunout do nějaké exotické země, nemůže to být nikde jinde než v Maroku, " dodává režisérka. Společně s Oldřichem Kaiserem, Jiřím Bartoškou, Evou Holubovou a Kamilou Magálovou uvidíte ve filmu Nelu Boudovou, Jiřího Langmajera, Romana Vojtka, Marthu Issovou, Terezu Kostkovou, Milana Šteindlera, Petra Nárožného a další.

Děj filmu

Příběh nového filmu začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou minulostí a Helena s Františkem se pokoušejí začít společný život. Ovšem jejich bývalí partneři hledají cesty, jak Františka a Helenu znovu získat pro sebe. A ti zvolí z nastalé situace jediné rozumné východisko - rozhodnou se být chvíli sami, a tak vyrážejí na romantickou exotickou dovolenou do Maroka. Ale zde je dostihnou nejen potíže, ale i Karel a Bohunka, kteří ve Františkových a Heleniných cestovních lapáliích, k nimž patří ztracená zavazadla, ukradené doklady a řada dalších problémů, vidí příležitost, jak se vrátit do jejich života. Pro náš pár teprve teď nastává opravdová zkouška jejich vztahu.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama