reklama
 

Komedie Líbáš jako ďábel měla poslední klapku

Marie Poledňáková právě dotočila novou komedii Líbáš jako ďábel. Do kin půjde v květnu 2012

Momentka z filmu
Momentka z filmu | Foto: Falcon.cz

Dva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh začala autorka a režisérka Marie Poledňáková natáčet volné pokračování úspěšné komedie. V novém filmu Líbáš jako ďábel posílá kvarteto hlavních hrdinů do nových životních situací.

Natáčení komedie začalo 28. srpna 2011. Po měsíční práci v Praze a okolí se štáb přesunul do Maroka, kde vznikla zásadní část celého příběhu. Natáčení v Africe včetně příprav trvalo šest týdnů a 12. listopadu mohl štáb Marie Poledňákové konečně ohlásit: dokončeno.

V těchto dnech se poslední část týmu vrací zpět do Čech. „Maroko je divukrásná země, plná kontrastů a mně bylo od začátku jasné, že pokud se má děj posunout do nějaké exotické země, nemůže to být nikde jinde než v Maroku, " dodává režisérka. Společně s Oldřichem Kaiserem, Jiřím Bartoškou, Evou Holubovou a Kamilou Magálovou uvidíte ve filmu Nelu Boudovou, Jiřího Langmajera, Romana Vojtka, Marthu Issovou, Terezu Kostkovou, Milana Šteindlera, Petra Nárožného a další.

Děj filmu

Příběh nového filmu začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou minulostí a Helena s Františkem se pokoušejí začít společný život. Ovšem jejich bývalí partneři hledají cesty, jak Františka a Helenu znovu získat pro sebe. A ti zvolí z nastalé situace jediné rozumné východisko - rozhodnou se být chvíli sami, a tak vyrážejí na romantickou exotickou dovolenou do Maroka. Ale zde je dostihnou nejen potíže, ale i Karel a Bohunka, kteří ve Františkových a Heleniných cestovních lapáliích, k nimž patří ztracená zavazadla, ukradené doklady a řada dalších problémů, vidí příležitost, jak se vrátit do jejich života. Pro náš pár teprve teď nastává opravdová zkouška jejich vztahu.

Dcera Madonny se při natáčení reklamy svlékla donaha. Klip propaguje rozmanitost | Video: Desigual
reklama
reklama
reklama