reklama

Kde koupit nejkrásnější šaty na ples?

Kde pořídit krásné šaty na ples? Přinášíme vám žebříček nejpopulárnějcíh rób českého internetu

Foto: Isifa/Thinkstock

Kde koupit hezké šaty na ples a ušetřit? Přinášíme vám žebříček nejoblíbenějších rób podle internetového portálu Heureka.

V čele žebříčku jsou dlouhé společenské černé šaty se sexy se štrasovou ozdobou, které byly vyrobeny v USA z pružného materiálu.

Na druhé pozici jsou šaty šifónové vzhledu s balonovým střihem s pružným dolním leme a černou saténovou vsadkou pod prsy. Horní díl je krajkový a zdobený filtry a průhlednými kameny. Pořídíte je za 999 korun.

Třetí nejoblíbenější jsou černé šaty Dancing Diva vhodné latinskoamerické tance, na maturitní ples, na party, na stužkovou, po půlnoční. Šaty vyrobeny v USA, materiál: nylon elastan. Koupíte je za 2690 korun.

Na čtvrté příčce jsou černé šaty Greek Goddess. Pořídíte je za 990 korun.

Černé společenské šaty s řasením v pase FIGL M053 jsou na pátém mí stě. Mají široká ramínka, výstřih do V, zavinovací efekt přes bříško a v pase skvěle vytvarují postavu a skryjí drobné nedostatky. Délka šatů: ke kolenům. Koupíte je za 890 korun.

Koktejlové šaty v černé barvě pod názvem Camelia koupíte 1490 korun.

Deváté místo obsadily večerní šaty na ramínka Charming Pink Black s vrstveným efektem a růžovým potiskem vespod. Stojí 1230 korun. 

Top desítku uzavírají efektní černé večerní šaty, které mají v oblasti prsou zřasení a podélnou šifónovou vsadku. Jsou z pružného materiálu a mají úzká nastavitelná ramínka s korekcí délky, široký dolní lem s jemným nařasením a u výstřihu krásnou brož se štrasovými kameny. Pořídíte je za 999 korun.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama