reklama

Kavárna Starbucks rozdává novým dárcům krve kávu

Starbucks hledá dárce krve v řadách studentů. Odmění je vouchery na kávu

Foto: uvn.cz

Pokud byste chtěli být užiteční, víme, co Česká republika potřebuje. Krev! Starbucks se snaží pomáhat tím, že hledá dárce krve mezi studenty. V naší republice chybí až sto tisíc registrovaných dárců krve.

Starbucks Coffe Company zahajuje spolupráci s Českým červeným křížem v rámci projektu Studentská krev 2012. Cílem je motivovat mladé lidi k tomu, aby se stali bezpříspěvkovými dárci krve.

Proč Starbucks Coffe Company?

Během svého fungování se už letos potřetí zapojují do získávání nových registrovaných dárců krve. Díky své kampani mají k mladým lidem velmi blízko. Kavárny Starbucks jdou za jedním cílem, rozšířit tuto informaci mezi své zákazníky a přilehlé komunity. Úspěšní dárci budou prostřednictvím voucherů pozváni do kaváren Starbucks.

Historie projektu

Projekt byl poprvé spuštěný v roce 2009. Zažil i úspěšné opakování na přelomu let 2010/2011. Český červený kříž spolupracuje s kluby Studentské unie Českého vysokého učení technického Pod-O-Lee a Silicon Hill.

"Věříme, že se nám podaří přispět k získání nových dárců, a snížíme tak celkový deficit registrovaných dárců krve v České republice," uvedl Erik Zlámal, District Manager společnosti Starbucks pro Českou republiku.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama