reklama

Kartářka Aneta: ptejte se on-line

Otázky na kartářku Anetu můžete posílat právě teď! Její specializací je výklad karet - Mariášové karty a Scapini Tarot. Runy a práce s kyvadlem používá při otázkách týkajících se zdravotního stavu.

Foto: Žena

Pokud řešíte složitou životní situaci, nebo jen chcete nahlédnout do běhu věcí příštích, ptejte se buď dnes, nebo kdykoli na níže uvedeném čísle přímo paní Anety.

Hostem u nás v redakci bude dnes (ve středu 26. října mezi 13. a 14. hodinou.

Toužíte poznat věci příští hned? Klikněte a vyzkoušejte naši novou rubriku!

Milí čtenáři a čtenářky!

Mnoho z vás je zklamaných, když se nedočká odpovědi na problémy, které je pálí. Moc nás to mrzí, ale dotazů na kartářky se vždycky sejde daleko víc, než kolik zvládnou v časovém limitu vyhrazeném pro online rozhovor odpovědět. Kartářky si proto vybírají samy podle toho, zda vaše dotazy obsahují potřebné údaje (minimálně přesné datum a rok narození) a také podle toho, jestli je zaujmou. Máme pro vás ale dobrou zprávu:

Anetu i ostatní kartářky a kartáře zastihnete už dnes po 16. hodině na telefonu 906702020 a od zítřka kdykoli v pracovní dny.

Poradna funguje také o víkendech. Životní nejistotu rádi pomohou zmírnit numerologové, astrologové, psychotronici a další zkušení, renomovaní odborníci na věci mezi nebem a zemí.


Věřte, že s vaším trápením vždy pomohou a poskytnou tu nejlepší radu.

Macaulay Culkin se vyjádřil k odstranění Trumpa v Sám doma 2. Podpořil bizarní nápad | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama