reklama

Kamarád taky rád: Sex bez emocí - jen ve filmu?

Věčně diskutovaný "problém" - může mít (nejlépe ženatý) muž kamarádku, a to bez postranních úmyslů? A může mít takového kamaráda manželka tohoto, či jiného muže? Zkrátka: existuje obyčejné přátelství mezi mužem a ženou?

Foto: falcon.cz

Věčně diskutovaný "problém" - může mít (nejlépe ženatý) muž kamarádku, a to bez postranních úmyslů? A může mít takového kamaráda manželka tohoto, či jiného muže? Zkrátka: existuje obyčejné přátelství mezi mužem a ženou?

A právě výše naznačené téma je leitmotivem filmu, který do našich kin přichází od zítřka (29. září). V romantická komedie tvoří Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) dvojici, která se ocitla ve velmi zvláštním nezávazném vztahu, který jim poněkud zkomplikuje láska.

Užívat si sex - zcela bez emocí!

Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu, pohrdat láskou, kterou považují za mýtusz hollywoodských filmů. Když k tomu ale přidají ještě ZCELA nezávazný sex (holt Kamarád taky rád) „bez jakýchkoliv emocí" - začne mela!

Fotogalerii herců a záběrů z filmu si prohlédněte zde!

Dylan a Jamie si ve filmu zakusí sexy pouť do neprobádaným oblastí lidské duše a světa, v němž žije každý z nás - a odhalí přitom na sebe svému okolí víc, než si umíte představit. Vypadá to na pěknou podívanou - při sledování filmu Kamarád taky rád .

Vyhrajte lístky na film a tričko k tomu!

Stačí, když nám do neděle 2. října napíšete na adresu: [email protected], několik vět (kratší příběh) o tom co si myslíte, co jste zažili na vlastní kůži, znáte z vyprávění, ze života svých nejbližších - na téma Kamarád taky rád.

  • Existuje čiré přátelství mezi mužem a ženou?
  • Máte vy osobně - kamaráda/ku, aniž byste kdy pomyslel/a na sex s ní/m?
  • Zažili jste snad někdy podobný vztah á la "kamarád taky rád"? A jak to dopadlo?
  • Máte takový vztah nyní - a tajíte ho?
  • Zkrátka co si myslíte o tématu Kamarád taky rád?

Pište - 10 nejzajímavějších příběhů uveřejníme (anonymně - nemusíte se bát!) a odměníme lístkem na film Kamarád taky rád a povedeným tričkem!

Nezapomeňte do předmětu emailu uvést heslo KAMARÁD TAKY RÁD a připojit své jméno, adresu a tel. číslo.

Těšíme se na vaše příspěvky!

zdroj: falcon.cz

Megalomanské a fascinující návrhy. Stačilo málo a Letná vypadala úplně jinak | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama