reklama

Úžasné fotografie dětí ve stylu fantasy: Inspirujte se

Krásných fotografií od nadaných umělců je na světě spousta. Ale "fotografií s duší", které vás uchvátí svou mimořádnou atmosférou natolik, že se od nich nemůžete odtrhnout, je už o poznání méně. Mezi autorky právě takových fotografií patří Annie Mitova, původem bulharská fotografka, která se zaměřuje na focení dětí v atmosféře pohádek a mystických příběhů.

Prohlédnout grafiku
Foto: archiv PR

Annie Mitova je mezinárodně uznávaná umělkyně. Fotografka, jejíž cesta za hledáček fotoaparátu nebyla vůbec jednoduchá. Původně vystudovala zcela jiný obor a až rodinná tragédie ji přivedla na dráhu fantazie a barev.

Narodila se v roce 1978 v Bulharsku. Krátce poté, co vystudovala podnikání a právo, se přestěhovala do Dubaje. Tam žila a pracovala celých 10 let.

V roce 2009 se rozhodla ukončit svou manažerskou kariéru, aby se mohla více věnovat rodině. Do Spojených států se Annie přestěhovala počátkem roku 2011.

  "Neděláte fotku. Tvoříte ji!" Ansel Adams, fotograf Fotoaparát, k citátu, žena.cz

Po rodinné tragédii v roce 2013 se rozhodla vrátit do práce, ale tentokrát jako profesionální fotografka. Neměla však žádné zkušenosti v oboru, vybavení ani profesionální zázemí. Jen hlavu plnou úžasných nápadů a nezlomnou chuť začít nově a jinak.

V říjnu téhož roku Annie započala jedinečný osobní projekt s názvem "KADE - Pohádky z kouzelného království". Ten nakonec i velmi úspěšně dokončila a získala si mezinárodní ohlas a uznání.

Pojďme se společně projít světem magie a kouzel prostřednictvím unikátních fotografií s nezaměnitelnou atmosférou…

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama