reklama

Hit sezóny 2012 na Moravě: pobyt Schnupperwoche

Kam se vydat do lázní? Kde vás budou hýčkat? Máme pro vás tip!

Foto: hotel Vega

Cítíte se unavená a bez energie? Proč si nevyrazit do lázní, kde vás budou hýčkat a vy nabere spoustu nových sil? Máme pro vás zaručený tip!

Pobyt Schnupperwoche v čtyřhvězdičkovém lázeňském hotelu Palace v Luhačovicích oceněn Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy první cenou v soutěži Hit sezóny pro rok 2012.

Co pobyt nabízí? Bohatý program!

Podle obchodního ředitele Lázní Luhačovice Jiřího Dědka se jedná se o lázeňský produkt, jehož základem jsou procedury s využitím tamních minerálních vod.

"Pobyt je nabízen v komplexním čtyřhvězdičkovém lázeňském hotelu Palace s vysokým standardem lázeňských léčebných služeb, který patří mezi nejlepší zařízení svého druhu v Česku. Cílem je, aby nejen německy hovořící hosté kromě lázeňské léčby ochutnali také celou šíři služeb, které Luhačovice a okolí nabízí - komfortní ubytování, moderní gastronomii založenou na místních produktech, kulturní vyžití a poznání turisticky atraktivních míst regionu," doplnil popis pobytu Dědek.

Pobyt je doplněn také bonusy - bezplatný pronájem parkovacího místa a v době konání Festivalu Janáček a Luhačovice permanentní vstupenkou na všechny koncerty.

Luxusní hotel, ze kterého nebude chtít odjet

Hotel Palace leží v centru města a patří k dominantám Luhačovic. Tento hotel poskytující komplexní ubytovací, stravovací a léčebné služby "pod jednou střechou" je největším lázeňským zařízením v Luhačovicích. V loňském roce se v hotelu Palace léčilo nebo trávilo svou dovolenou více než pět tisíc hostů.
 

 

 

 

 

 

 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama