reklama

Takhle umí čarovat grafik: Vtipné fotky, které vznikají na přání lidí z celého světa

James Fridman je britský grafik, známý především na sociálních sítích, kde přijímá žádosti na úpravu fotek. Ty mu posílají lidé z celého světa s uvedením konkrétního přání, co chtějí na snímku změnit či upravit. Šikovný grafik jejich požadavky plní, ale trochu jiným způsobem, než se očekává. Jeho řešení jsou vtipná a originální.

Prohlédnout grafiku
Foto: James Fridman Twitter

James Fridman je mladý britský grafik, známý především díky své bezkonkurenční originalitě při úpravě fotografií na přání. Žádosti na úpravu fotek přijímá na Twitteru, Instagramu, Facebooku či e-mailu a přání svých fanoušků plní často doslova a trochu jinak, než by se čekalo. Výsledkem jsou vtipné obrázky, které vás často hlasitě rozesmějí.

Jeho práce se objevila v různých publikacích, včetně časopisu Cosmopolitan, televizního kanálu MTV nebo deníku The Daily Telegraph. James v prosinci 2018 také založil nadaci James Fridman Foundation, kde pomáhá dětem a mladým lidem potýkajícím se se sociálními problémy. Má vlastní webovou stránku, na které se dají najít všechny jeho upravené fotky či přímo kontakt na něj. Své výtvory již přes čtyři roky sdílí na Twitteru a na dalších sociálních sítích.

Na ukázku jeho práce se můžete podívat v naší grafice. Zadání požadavku je vždy uvedeno v našem překladu pod obrázkem.

reklama
reklama