reklama

Dárky do kuchyně pod stromečkem potěší

Nevíte, čím obdarovat své blízké? Vaří rádi? Pak neuděláte chybu, když jim nadělíte kuchyňský spotřebič nebo doplněk

Kuchyňský robot
Kuchyňský robot | Foto: Žena

Dochází vám nápady na vánoční dárky? Vaří vaši blízcí rádi? S kuchyňskými spotřebiči a doplňky neuděláte chybu. Přinášíme vám šest tipů z akčních letáků.

Do konce roku Kika ve svém akčním letáku nabízí nerezovou sadu příborů. Obsahuje:  6 nožů, 6 lžic, 6 vidliček, 6 kávových lžiček a 6 dezertních vidliček. Nabídka platí do konce roku. Stojí 1190 korun. 

Kika také  nabízí sadu hrnců Rojo. Materiál: Silargan. Je vhodná pro všechny typy sporáků včetně indukčního. Pořídíte ji za akčních 5990 místo původních 9900 korun.

Univerzální kuchyňský robot Hyundai UM 210 koupíte v obchodech Proton za 1999 korun. Nabídla platí do Štědrého dne. Robot má např. tyto funkce: mixování, sekání,  šlehání, hnětení. Má v sovo lis na citrusy nebo mlýnek na koření. Objem: jeden a půl litru.

Globus prodává až do 24. prosince multifunkční kuchyňský robot Chef Samurai pro rychlé zpracování potravin. Maximum jedné dávky 200 gramů. S robotem se lehce manipulujeme a snadno jej vyčistíte. Připravíte s ním např.  čerstvé ovocné nápoje, strouhanou čokoládu, mleté maso nebo paštiku. Stojí 600 korun.

Set na čokoládové fondue Gustito Tescoma nabízí akční leták Intersparu do 24. prosince. Je vyroben z prvotřídního žáruvzdorného porcelánu, vidličky z kvalitní nerezové oceli a odolného plastu. Hodí se do myčky. Koupíte ho za 400 korun.

Už jen do 19. prosince platí akční leták obchodů Tchibo. Nabízí digitální kuchyňskou váhu. Vážicí plocha je ze skla odolného proti poškrábání. Má přesné odměřování: od pěti gramů do pěti kilogramů v krocích po jednom gramu a velký displej. Přepínač pro výběr mezi gramy a mililitry. Balení obsahuje baterie.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama