reklama

Co si pustit o víkendu v TV? Stmívání

Na co se o víkendu podívat v televizi? Přinášíme vám čtyři zaručené tipy!

Foto: archiv

Jaký film nebo pořad si pustit tento víkend v televizi? Přinášíme vám dva zaručené tipy na sobotu a dva na neděli!

Sobota - Blbec k večeři

Deset minut po třinácté hodině vysílá HBO Comedy francouzskou komedii Blbec k večeři (1988), kterou byste si neměli nechat ujít. Pierre Brochant (Thierry Lhermitte) je nakladatel, jehož přátelé mají velmi rádi drsnou zábavu. Každý týden je pořádána takzvaná večeře blbců, kdy každý účastník přivede co nejvýstřednějšího hosta a baví se jeho hloupostí. Tentokrát má Pierre něco extra - ministerský úředník Francois Pignon (Jacques Villeret) je snad opravdu "král blbců".

Holky z porcelánu

V 15:40 vysílá Nova známou komedii Holky z porcelánu (1974) s Dagmar Veškrnovou-Havlovou nebo Lenkou Kořínkovou. I takové místo jako sklad se může stát dějištěm úsměvného příběhu, který ani za víc než dvacet let, jenž od jeho vzniku uplynuly, neztratil nic ze svého kouzla. Jeho hrdinkami jsou dívky a ženy pracující mezi stohy talířů ve velkém skladu jedné porcelánky. Příběh začíná v okamžiku, kdy do skladu nastupuje nová síla, šestnáctiletá Maruška, a vedoucí, paní Světla, jako již mnohokrát vyhrožuje, že "s tím sekne" a půjde dělat jinam.

Neděle - Hlas ČeskoSlovenska

V osm hodin večer si na Nově rozhodně nenechte ujít další díl hudební show Hlas ČeskoSlovenska. Souboj o nejkrásnější hlas, při kterém nezáleží na vzhledu, rozhoduje pouze pěvecký talent. Poprvé v historii televizních show si koučové Dara Rolins, Patrik Vrbovský, Michal David a Pepa Vojtek budou svůj tým vybírat na základě jediného smyslu - sluchu. Na pódiu se jako exkluzivní host objeví Karel Gott. Moderují Leoš Mareš a Tina.

Stmívání

Ve 12:12 vysílá HBO adaptaci stejnojmenného bestselleru Twilight sága: Zatmění. Třetí díl upírské romance vypráví o Seattleu, kterým otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak.


Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama