reklama

Co si pustit o víkendu v TV? Marečku, podejte mi pero!

Jaký film si pustit o víkendu? Přinášíme vám čtyři zaručené tipy!

Pohádka Nejkrásnější hádanka
Pohádka Nejkrásnější hádanka | Foto: Falcon

Co si pustit tento víkend v televizi? Přinášíme vám dva zaručené tipy na sobotu a dva na neděli!

Sobota - Nejkrásnější hádanka

Ve 20 hodin vysílá Nova pohádku Nejkrásnější hádanka (2008) Zdeňka Trošky. Matěj pracuje u sedláka a miluje jeho dceru Majdalenku. Lakomý boháč však jejich lásce nepřeje, představuje si pro dceru bohatšího ženicha. Jednou zachrání Matěj bílou holubičku a ta jemu i Majdalence za odměnu daruje kouzelnou jahodu, díky níž oba rozumějí řeči ptáků. A dobře slyší, jak kohout předpoví, že jednou bude sedlák vítat Matěje jako Majdalenčina ženicha.

Zkus mě rozesmát

V 9:25 by vám na HBO Comedy neměla uniknout oddychová komedie Zkus mě rozesmát (2011) s Adamem Sandlerem a Jennifer Anistonovou v hlavních rolích. Plastický chirurg Danny, který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy, požádá svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život.

Neděle - Marečku, podejte mi pero!

Ve 20 hodin na Nova Cinema by vám neměla uniknout kultovní komedie Marečku, podejte mi pero! (1976) z roku 1976 s Jiřím Sovákem, Zdeňkem Svěrákem, Ladislavem Smoljakem a dalšími známými herci. Jiří Kroupa, mistr v továrně na zemědělské stroje, by mohl povýšit - musel by ovšem vystudovat večerní průmyslovku. Pan Kroupa se tomu vehementně brání, nakonec však podlehne naléhání členů dílenského výboru a na školu se dá zapsat. Stejný vzdělávací ústav navštěvuje i jeho syn, přes den dokonce sedává v téže lavici. Náhle se ukazuje, že tatínek má mnohem horší prospěch než jeho ratolest. Dokáže si rodič napravit reputaci a obstát před profesory i spolužáky?

Doba ledová

Příznivci animovaných komedií si přijdou na své ve 20 hodin na stanici Prima Cool, která vysílá první díl Doby ledové (2002). Mamut, tygr a lenochod  najdou lidské mládě a usmyslí si, že prcka vrátí rodičům. Během dobrodružné cesty mají zvířata spoustu starostí, jak se uživit. A šavlozubá veverka si musí hlídat svůj ořech, který stále ztrácí.

Dámy si vyměňovaly prádlo. Výzvu si užila i Jennifer Lopezová | Video: Instagram, TikTok, Twitter, Facebook
reklama
reklama
reklama