reklama

Co si o víkendu pustit v TV? Zatím spolu, zatím živi!

Jaké filmy by vám neměly o víkendu uniknout v televizi? Máme pro vás dva tipy na sobotu a dva na neděli

Zatím spolu, zatím živi
Zatím spolu, zatím živi | Foto: Fox

Jaké filmy si pustit o víkendu v televizi? Přinášíme vám dva tipy na sobotu a dva neděli!

Sobota - Rozvod po francouzsku

Ve 13:35 vysílá Prima Family komedii Rozvod po francouzsku (2003). Sestry Walkerovy: Isabel (Kate Hudson) a Roxeanne (Naomi Watts). Jedna žije v Kalifornii, druhá v Paříži. Isabel přijíždí za Roxy do Paříže, aby jí byla oporou v poslední fázi očekávání potomka. Romantické dobračce Roxy právě v této nejnemožnější chvíli dává manžel kopačky a rozvod visí ve vzduchu.

Kamarád taky rád

V 21:40 si nenechte na HBO ujít americkou komedii Kamarád taky rád (2011). Lovkyně hlav (Mila Kunis) má se svým nejnovějším klientem (Justin Timberlake) nekonvenční dohodu - pokud se jeden z nich zamiluje, okamžitě přestanou se sexem, který příležitostně provozují. Následně se ale zamilují, takže musejí přehodnotit, co jeden pro druhého znamená.


Neděle - Zatím spolu, zatím živi

Zábavnou akční komedii Zatím spolu, zatím živi (2010) si pusťte v 19:20 na HBO 2. Tajný agent Roy Miller (Tom Cruise) změní v okamžiku život obyčejně vypadající June Havens (Cameron Diaz) v neuvěřitelnou jízdu... a na oplátku ona jemu. June se v letadle dá do řeči s okouzlujícím a poněkud tajemným spolucestujícím - Royem. Chvíli nato se vše změní. Letadlo nečekaně spadne do kukuřičného pole a havárii nikdo další nepřežije. June nemá ani vteřinu, aby alespoň pořádně popadla dech a už se ocitá na neuvěřitelně divoké cestě kolem světa - vyhýbá se střelám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a utíká před býky v Seville.

Terminál

Drama Stevena Spielberga Terminál vysílá v 15:20 Nova. Snímek je příběhem Viktora Navorského, který přijíždí do New Yorku. Netuší, že během dlouhého letu proběhl v jeho zemi vojenský převrat. Nesmí vstoupit na území USA. Bezprizorní, s pasem neexistující země, musí Viktor  strávit nějakou dobu v tranzitní části Kennedyho letiště a čekat, až v jeho zemi skončí občanská válka.


Schwarzenegger překvapil skvělou formou. V 73 letech posiluje a mečuje jako zamlada | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama