reklama

Chutná večeře a se slevou? Víme kde!

Chtěli byste s partnerem poveřečeret v restauraci, dobře se najíst a zároveň ušetřit? Máme pro vás několik lákavých tipů!

Foto: Žena

Přemýšlíte, kam vyrazit v Praze vyrazit s partnerem na večeři? Chcete vyzkoušet novou restauraci, pochutnat si na kvalitním jídle a ještě ušetřit? Přinášíme vám několik lákavých tipů.

Vybrali jsme pro vás tři skvělé nabídky ze slevového webu, díky kterým ušetříte stovky korun a ještě se dobře najíte!

Grilované maso s nakládanými paprikami

Dejte si do  nosu v restauraci kousek od Hradčan. Dopřejte si pořádnou nálož nejvybranějšího masíčka z grilu, trochu zeleniny a spoustu dresinků k dochucení. Celkem šest set gramů grilovaného masa obsahuje 200 gramů: vepřové panenky, kuřecích prsou, hovězí roštěné. Voucher vám také zaručuje 200 gramů grilovaných paprik a výběr z několika dresinku. Poukaz stojí 333 korun a platí od 17. února do 30. dubna.

Masové hody za pár korun

Dopřejte si masové hody za dobrou cenu. Za necelých dvě stě korun na vás čeká téměř kilo řízečků a navíc přílohy dle vašeho výběru! Vezměte s sebou partnera, kamaráda, kolegu či příbuzné a pochutnejte si křupavých, šťavnatých, dozlatova usmažených řízečcích. Voucher koupíte za 199 korun a dostane za něj 400 gramů kuřecích a 400 gramů vepřových řízků. Kupon platí do 30. dubna.

Ochutnejte zvěřinu!

Zbožňujete zvěřinu nebo už dlouho toužíte po tom ji ochutnat? Čekají na vás jelení steaky s přílohou a vínem pro dva. Skvěle se hodí jak na romantickou večeři, tak oběd či posezení s přáteli. Voucher stojí 375 korun a zahrnuje 200gramový steak, dvě skleničky červeného vína, brusinkový přeliv a hranolky. Kupon je potřeba uplatit od 29. února do 25. dubna.

Evropské dotace půjdou na vědu a moderní technologie | Video: Petr Šoukal
reklama
reklama
reklama