reklama

Angelina si vzala Brada: Připomeňte si jejich slavné okamžiky

Filmové začátky slavných: Angelina Jolie ve filmu Lookin' to Get Out Prohlédnout galerii
Filmové začátky slavných: Angelina Jolie ve filmu Lookin' to Get Out | Foto: Profimedia.cz

Dva roky byli zasnoubení, ale o svatbě mlčeli. Celý svět pořád čekal, jestli se vůbec někdy vezmou. Přišlo to až tuto sobotu. Jeden z nejsledovanějších párů světa v naprosté tichosti uzavřel sňatek ve Francii, kde celá rodina dnes už Pittových částečně žije. 

Angelina Jolie a Brad Pitt se po osmiletém vztahu vzali na svém zámku Miraval v jižní Francii a celý obřad se jim podařilo udržet v tajnosti. Teprve tento čtvrtek o svatbě informovala agentura AP.

Důležité vedlejší role na svatbě, které se zúčastnila jen rodina a nejbližší přátelé, hrály děti Angeliny a Brada. Nejstarší Maddox a Paxx dovedli Angelinu k oltáři, Zahara a Vivienne byly něco jako družičky a házely na novomanžele kvítka. Shiloh a Knox pak měli na starosti snubní prsteny.

Ve fotogalerii výše si můžete prohlédnout nejdůležitější okamžiky v životě Angeliny. Jakmile si s ní zavzpomínáte, tady na vás čeká její pohledný manžel Brad.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Celebrity a jejich tetování: Věděli jste o tom?

Petra Němcová: Krásná Češka v náručí slavných mužů

Všechny ženy Brada Pitta: Angelina je nejkrásnější

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama