reklama
 

5D kino v Praze? Popcorn poletí vzduchem!

Nebaví vás sledovat filmy z gauče? Vydejte se do 5D kina Praha a zažijte opravdovou jízdu všech smyslů!

Foto: profimedia.cz

Chodíte do kina, ale přijde vám to už nudné? Zapomeňte na 3D a užijte si 5D kino Praha, kde otestujete všechny své smysly!

Pokud si jednotlivé filmy nepamatujete, protože máte pocit, že je to neustále dokola, popcorn, cola a dvě hodiny jen sedět, nechte se pozvat do 5D kina Praha a zažijte opravdový filmový nářez!

3D je už minulostí

Jedinečná možnost navštívit 5D kino v Praze a s pojit to s příjemnými nákupy. Nachází se totiž přímo v nákupním centru. Speciální 5D-technologie vás pohltí. V pohyblivých-dynamických křeslech získáte pocit, že ve filmu hrajete sami. Kromě trojrozměrného obrazu a Hi-Fi zvuku pocítíte na vlastní kůži skutečnou bouřku, nárazový vítr nebo prozkoumáte, co je to "myší" efekt. Speciální triky a efekty vám zaručí, že budete cítit volný pád do propasti i neuvěřitelné zrychlení.

Garance reálného zážitku

5D kino garantuje efekt přítomnosti, kdy se stanete přímým účastníkem děje.  V programu kina si najdete film podle své chuti. Chystané premiéry můžete sledovat na www.5dkino.cz. V současné nabídce najdete Star Track, Halloween, Svět hraček, Pohádková horská dráha, Meziplanetární výlet nebo film Ledový svět. Celé promítání trvá 4-11 minut, záleží na dynamice pohybu.

Kdy, kde a za kolik

5D kino se nachází v Galerii Harfa na Praze 9 - Libeň. Cena vstupu na jeden filmeček je 99 korun. Po zaplacení 250 korun můžete shlédnout 3 filmy + BONUS vstup na jeden film zdarma. Výhodné je rodinné vstupné, kdy 2 dospělí a 2 děti zaplatí na jeden film 299 korun.

 

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama