reklama

10 babských rad, které opravdu fungují: Které z nich ještě neznáte?

Dobrá rada nad zlato... Staré, ale nadčasové rčení, viďte? Pro mnohé rady ale nemusíte chodit daleko. Stačí si vzpomenout na to, co říkávaly a také praktikovaly naše babičky a prababičky. Dokázaly si jednoduchým způsobem poradit s lecčím. Vybrali jsme pro vás 10 nejzajímavějších "babských" rad, které stojí za to vyzkoušet. Jsou levné, účinné a mnohdy víc než překvapivé.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Také jste měli (anebo v lepším případě stále máte) babičku, která vám vždycky uměla dobře poradit? A teď nemyslím jen po stránce psychologické. Občas se docela hodí právě rada ryze praktická, jednoduchá a v ideálním případě i levná. Několik takových "babiččiných" rad jsme pro vás našli.

Moudrost našich předků je mnohdy nadčasová, a ačkoli to možná ne všichni rádi uslyší, nebývá výjimkou, že staré a jednoduché recepty nezřídka fungují lépe než ty moderní a čerstvé. Kupříkladu taková obyčejná kuchyňská sůl pomůže s odstraněním nečistot minimálně stejně dobře jako chemické saponáty. Navíc je levnější a šetrnější k životnímu prostředí.

10 osvědčených babských rad z nejrůznějších oblastí najdete v naší galerii (grafice).

Jak na to: Čištění trouby
reklama
reklama
reklama