reklama

Vlasy jako z katalogu: Odhalte tajemství pořádného objemu

Jemné, zplihlé, rychle mastné, nepoddajné. Vlasy jsou korunou krásy každé ženy, zároveň také často trápením. Jedním z nejčastěji skloňovaných slov je v tomto případě objem. Pokud vám příroda nenadělila husté kadeře, nezoufejte. S těmi správnými přípravky můžete vše dohnat.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Morphosis Volumizing
Morphosis Volumizing | Foto: beautyonline.cz

Příčin, kvůli kterým vaše vlasy ztrácejí objem, může být mnoho. Stres, nevhodné stravování, hormonální výkyvy, používání špatné kosmetiky, časté kulmování nebo fénování. Dobrou zprávou ale je, že tyto faktory často dokážete do značné míry ovlivnit a celkový stav vašich vlasů tak zlepšit.

Vše začíná mytím

Čistá vlasová pokožka, která může volně dýchat, je základem. Bez toho se jednoduše neobejdete. Zanesená kůže a ucpané póry nedokážou absorbovat aktivní látky obsažené v šamponu a svoje vlasy tak nemůžete pořádně vyživovat. Vyzkoušejte detoxikační esenci  SCALP DETOX ESENCE.

Jednou týdně aplikujte a uvidíte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Pokožka bude svěží, prokrvená a především připravená přijímat potřebné živiny.

Dalším krokem je tedy výživa a hydratace. Při volbě šamponu a ošetřující péče mějte na paměti to, jaký je povrch a struktura vašich vlasů. Nevhodně zvolené přípravky mohou totiž mít přesně opačný efekt, než jsou objemné a krásné vlasy. Linie Volumizing, kterou nabízí e-shop BeautyOnline.cz, je jedinečná v tom, že obsahuje unikátní aktivní látku. Pro její získání je zapotřebí použít speciální technologii extrakce v mrazu. Z pupenů lípy tak dostáváme polysacharidy, které přilnou k vlasu a vytvoří objemový film. Navíc hydratují, zpevňují a chrání.

Pokud vás kromě zplihlých vlasů trápí ještě jemné, v délkách vysušené a roztřepené konečky, vyzkoušejte šampon na suché vlasy Sublimis. V jeho složení najdete arganový olej, vitamin E, omega 3 a omega 6 mastné kyseliny.

Zvolte správnou techniku

Vhodné produkty máte k ruce a přichází na řadu samotné mytí. Vlasy byste měli pořádně namočit, aby šampon na vlasy lépe pracoval. Důležité je mít na paměti, že vždy musíte začít masírovat od pokožky a následně promasírovat délky vlasů. A jako vhodné měřítko rozhodně nevnímejte množství vytvořené pěny. Naopak přírodní šampony jsou typické tím, že pění málo nebo dokonce téměř vůbec. Šampon pak velmi pečlivě z vlasů vypláchněte.

Nezapomínejte na ošetřující péči

V tomto bodě záleží na typu vašich vlasů. Vždy ale platí důležité pravidlo - vyhněte se aplikaci přímo na vlasovou pokožku. Produkt nanášejte do délek. Pokud používáte kondicionér či masku, odstraňte před aplikací z vlasů přebytečnou vodu. Zabráníte tak ztěžknutí a zplihnutí vlasů už u kořínků. Kondicionér na vlasy nechte působit alespoň 3 až 4 minuty, aby se stihly aktivovat veškeré účinné látky.

Jako poslední přichází na řadu styling. Pump Me Up Spray z nové stylingové linie FOR-ME, který najdete například na e-shopu BeautyOnline.cz, aplikujte od kořínků ke konečkům a vytvarujte. Konkrétně tento sprej obsahuje výtažek z řasy Wakame, která je bohatá na minerální látky a vitamíny.

Následně můžete vlasy vyfoukat, dodržte však směr jejich růstu, aby došlo ke správnému uzavření vlasových šupin. Poslední fázi provádějte v předklonu směrem od pokožky, abyste objem ještě více podpořili. Použít můžete také suchý šampon, například Refresh Me Dry Shampoo, který dodá vlasům objem a zároveň snižuje tření. Díky tomu vlasy tolik neplihnou.

Pokud jste postupovali krok za krokem, věříme, že teď před zrcadlem stojí sebevědomá osoba s naprosto fantastickým účesem!

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama