reklama

Nejlepší hlášky dětí o Ježíškovi: Nekrade v obchoďáku? A proč byli u sousedů hasiči?

Zatímco americké děti vidí před Vánocemi Santa Clause na každém kroku, existence českého Ježíška je zahalena tajemstvím. V jesličkách leží jako miminko, na kříži visí jako vousatý muž. Kdo z nich naděluje dárky? České děti v tom mají jasno. Na sociálních sítích se rodiče pochlubili originálními hláškami svých ratolestí o pochybách nebo naopak jistotě, jak to s těmi dárečky od Ježíška je.

Dítě čeká na Ježíška. Díky tomu, že je imaginární je celá tato tradice správně tajuplná a přináší do všedního materialistického světa trochu světla a změny. Prohlédnout grafiku
Dítě čeká na Ježíška. Díky tomu, že je imaginární je celá tato tradice správně tajuplná a přináší do všedního materialistického světa trochu světla a změny. | Foto: Thinkstock

Malé děti bývají bezprostřední a bezelstné. Kolikrát pronesou něco trefného a vtipného, co si pak dlouho pamatujeme a předáváme dál. Hlášky o Ježíškovi patří k těm, které teď můžete slyšet doslova na každém rohu.

Dali jsme dohromady ty nejvtipnější. Najdete je v naší galerii. A pokud máte také nějaké vtipné hlášky od svých dětí, podělte se o ně v diskusi pod článkem.  

reklama
reklama
reklama