reklama
 

Vánoce podle Dary

Ani se nenadějeme a podzimní období vystřídá zima. S ní se pojí i nejkrásnější čas roku - Vánoce. Jak si toto období užívá a jak se na něj těší Dara Rolins, ambasadorka Avon projektu Beauty by Dara?

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Komerční sdělení

Relax, voňavá lázeň, péče o tělo. To je "must have" pro oblíbenou zpěvačku během chladných dnů, kdy je péče o pokožku opravdu potřebná. Odpočinek si dopřeje i během hektického adventu. Právě tehdy je podle ní důležité najít si čas pro sebe. Přípravy na nejkrásnější období v roce si tak umí vychutnat.  

Video: komerční článek

Co je pro vás dokonalým relaxem?

Odpočinek mám spojený s prostorem a vůní. Miluji krásné spa, ideálně někde mimo město. Alespoň ta iluze musí být dokonalá. Vím, že není v naší moci odcestovat do ráje, kdy se nám zachce, proto je dobré najít způsob, jak se tam přenést alespoň v pocitech a myšlenkách.

Nové cesty k tomu, co milujete

Nové cesty k tomu, co milujete

Ani jsme se nenadáli a ­nejkrásnejší část roku, Vánoce, klepou na­ dveře. Jak se na­ toto období připravuje Dara Rolins, tvář AVON projektu Beauty by Dara, tak aby je prežila co nejklidněji a­ bez stresu?

Vánoce bez stresu? To přece nejde! Ten k vánočním svátkům zcela přirozeně patří. Jde jen o to, zpříjemnit si ten shon a najít si na sebe čas. A přesně z těchto důvodu existují všechny ty produkty, které nám dokážou pozvednout náladu a uklidnit tělo i mysl. Mne vždy zvedne náladu oblíbená vůne nebo chvilka relaxu. Miluji produkty, které si mužete přidat do relaxační koupele a následně je aplikovat přímo na tělo. Aktuálně si užívám takový rituál s přípravky Avon Planet Spa. Voní bambuckým máslem a mou milovanou čokoládou. Moje další rada zní: nenechávejte si vše na poslední chvíli! Sama před Vánocemi nestíhám obíhat obchody a využívám možnost doručení dárku až domu. Avon nabízí jako novinku několik způsobů doručení, stačí mrknout na www.avon.cz, vybrat co by vaše blízké potěšilo.

Nyní doručení i na poštu, kurýrem a na výdejní místa.

 

Jak vypadá váš domácí spa rituál?

Vana plná voňavé pěny, tekutá mýdla, peelingy, jejichž vůně vás okamžitě vystřelí na jinou planetu, v tomto případě Planet Spa - to miluju!   

Jaká je vaše oblíbená ingredience v tělových přípravcích?

Baví mě zapojit fantazii a mít možnost širokého výběru. Nikdy nejdu do obchodu pro jeden produkt. Aktuálně jsem zamilovaná do poslední řady Avon Planet Spa. Ta voní jako bambucké máslo a moje milovaná čokoláda.

Jaké přípravky na tělo používáte?

Po každé sprše či koupeli si tělo důkladně nakrémuji. Už ve vodě používám produkty, které pokožku nevysušují. Líbí se mi, když se moje pleť leskne, proto používám i různé oleje.

Co pro vás Vánoce znamenají, jaké pocity ve vás evokují?

Vánoce jsou čas, který si musíme vychutnat. My všichni. Nejen děti. Je to období, kdy k sobě máme být lepší, pozornější. Pozornost a lásku máme velkoryse šířit na všechny strany. A jak často a stále dokola říkám, vše začíná u nás. Žena nesmí ztratit samu sebe. Vzdát se svých snů, času, který potřebuje věnovat svým zájmům, přátelům, věcem a aktivitám, které ji činí šťastnou. Jen tak bude spokojeně zářit a také Vánoce v její režii budou opravdu šťastné a veselé.

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama