reklama
 

V každém věku můžete dobře nejen vypadat, ale i vidět

Cítíte se stále skvěle a užíváte si života naplno, ale vaše oči už začínají vykazovat známky únavy? Po čtyřicítce každého z nás dostihne presbyopie, tedy vetchozrakost. Nemusíte ale střídat brýle na blízko a do dálky nebo nosit nevzhledná bifokální skla. Perfektní vidění na všechny vzdálenosti vám poskytnou multifokální skla Varilux® X SeriesTM.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

My ženy jsme zvyklé zvládat více věcí najednou a naše oči neustále zaostřují na všechny vzdálenosti - na blízko, do dálky i na střední vzdálenost. Zvládáme řešit pracovní záležitosti, zároveň se věnovat svým dětem a ještě k tomu poklízet nebo vařit oběd. Naše oči jsou ale unavené a postupem věku ztrácejí pružnost. Začnou obtížněji zaostřovat na blízké předměty. Vůči tomuto přirozenému procesu stárnutí oka neexistuje prevence. Čeká nás to všechny. Nejen ženy, ale i naše muže.

Moderní brýlová skla, která si zasloužíte

Nejmodernější multifokální brýlová skla Varilux® X SeriesTM vám dopřejí kvalitní přechod vidění v oblasti na délku paže díky třem revolučním technologiím - Nanoptix®, Synchroneyes® a XtendTM. Nanoptix® vám přinese rovnováhu v pohybu, Synchroneyes® perfektní vidění i do stran a XtendTM poskytuje tu nejlepší shodu s vizuálními potřebami uživatelů v oblasti na délku paže.

Brýlovým čočkám Varilux věří uživatelé

Progresivní brýlové čočky Varilux® X SeriesTM jsou testovány a schváleny uživateli, kteří potvrdili benefity jako snadný přístup k vidění na blízko a rychlou a snadnou adaptaci. Všechny čočky Varilux® X Series jsou chráněny zárukou Varilux a zahrnují certifikát pravosti. Výrobce Essilor vám garantuje 95% spokojenost u všech aktivit v oblasti na délku paže.

Více informací najdete na www.varilux.cz.

reklama

Komerční tip

reklama